TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlar sizin eşleriniz test oldu mu? Benim bu ay 6. Ayim henuz tarihim gelmedi tabi ama ben esime de diyorum testlerini ol sende yaptiralim diye ama hic oyle düşünmüyor, nasipte varsa bebek olur, test mest hikaye diyor ikna etmem imkansiz gibi bir şey 😭
Günaydın canım bizim de 6. ayımız sayılır bu ay da olmazsa eşim ben de gideyim doktora dedi bakalım ama bir yıla kadar normal dendiği için eşin stres olacaksa test vermeye üstüne gitme istersen

Kizlar sizin eşleriniz test oldu mu? Benim bu ay 6. Ayim henuz tarihim gelmedi tabi ama ben esime de diyorum testlerini ol sende yaptiralim diye ama hic oyle düşünmüyor, nasipte varsa bebek olur, test mest hikaye diyor ikna etmem imkansiz gibi bir şey 😭
yaptırdı tabiki. sağ olsun kocam bana söylemeden randevusunu almış, ben de ona tam sen de mi bi gözüksen diye mesaj atmıştım ki ben aldım randevumu dedi🙈

Nasipte varsa olur tabiki 1 seneyi geçti olmuyor benim mesela ama, sonuçta bi önlem alınması bi tedavi gerekiyorsa bakılması lazım. Belki sperm sayısı az morfoloji düşük vs. Belki problem onda. Eğer istiyorsa gitmesi lazım bu iş sadece kadınların üstüne yüklenecek bir şey değil.

Günaydın canım bizim de 6. ayımız sayılır bu ay da olmazsa eşim ben de gideyim doktora dedi bakalım ama bir yıla kadar normal dendiği için eşin stres olacaksa test vermeye üstüne gitme istersen
Bilmiyorum ki stres oluyor sanırım, bana sen cok takıyorsun bu kadar düşünme olacak merak etme diyor acele etme diyor vs aslinda geri kafali birisi degildir ama gerekirse olur daha acele ediyorsun diyor

Selam herkese 🌸 Bugün bat günüm, gebelik testleri negatif çıktı ama ovulasyon böyle koyu çıktı , neden acaba.. normal mi?

Eklentiler

• IMG_0846.jpeg
    IMG_0846.jpeg
    153,1 KB · Görüntüleme: 79
Bilmiyorum ki stres oluyor sanırım, bana sen cok takıyorsun bu kadar düşünme olacak merak etme diyor acele etme diyor vs aslinda geri kafali birisi degildir ama gerekirse olur daha acele ediyorsun diyor
Ben valla eşimi 3. Aydan teste gönderdim bişey varsa erkenden önlem alalım diye. Eşiniz stres konusunda haklı olabilir ancak bir sorun olma ihtimaline karşın neden önlem almayasınız ve boşa zaman kaybedesiniz ki?

Adetimin 10.günü rahim kalınlığı 6.9 dedi 2 gün sonra bidaha gidicem. İlaç vermedi. İyi mi sizce haftaya transfer yaparız dedi. Çözülürkende bozulmazsa tutunur insallah

canım bence bu tarz şeylerde erkekler çok üstlerine gidilince tribe giriyo, ben eşimin hiç üzerine gitmedim ama bende bi sorun olmadığını hormonlarımda vs. dr kontrollerinden sonra bahsedince, ama bebek de olmayınca hala, acaba ben de mi doktora görünsem diye kendi sordu. ki benimkide bir sene bekleyelim diyordu. o öyle diyince ben de bir iki ay daha bekleriz sonra gideriz demiştim

X