TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Eklentiler

• 1000034027.jpg
    1000034027.jpg
    177 KB · Görüntüleme: 53
Herkese iyi geceler ve selamlar 🤗
Bu ay ilk defa ovulasyon denedim tam pik yakalayamadım ama 4temmuz c ve t aynı renk gibi.
Yani 18inde regl bekledim.
Geçen ay da18-19 haziran lekelenme 20 Haziran regl başlamıştı yani tarih uygundu.
Bugün 21-22temmuz ama regl olmadım.
Bi test yaptım negatif.
Attım bir kenara aradan zaman geçince yeniden bakmak istedim.
Bence yok ama belli belirsiz bir şey de görünüyor gibi
Regl 3-5 gün farklı uygulamalara göre gecikmişken olsa net çıkardı değil mi?
Bu kuruma lekesi sanırım. Okadar belirsiz
Peki bu pik olmama korunmayı bırakınca reglin şaşması beni birşeyden şüphelendirmeli mi sizce?
Doğum kontrol hapını bırakmadan 2 ay önce doktora gittim ve bir sorun yok hep de düzenlidir adetim
Bıraktığımdan berı 3. Ayımız bu günler falan değişti 😕
Uzun oldu ama fikirlerinize ihtiyacım var🙏🏻
Canım bazı doktorlar regl gecikmesinin 5. Gününden sonrasını gecikme olarak kabul ediyorlar o yüzden 7 gün beklemende fayda var sonra tekrar test yaparsın

Peki suan ben doktora yumurta takibi yaptırmak için gitmek istiyorum ne yapmam lazım. Ovülasyona bırakmayacağım işimi 😂
Hormonlarına baktıktan sonra yumurta takibi önerebilir özele gidersen daha iyi olur devlet biraz ileri atıyor takibi ben 4 ay kaybettim o yüzden özele gidiyorum artık bu aydan sonra yumurta takibi yapack hsg de isteyecek muhtemelen

Hormonlarına baktıktan sonra yumurta takibi önerebilir özele gidersen daha iyi olur devlet biraz ileri atıyor takibi ben 4 ay kaybettim o yüzden özele gidiyorum artık bu aydan sonra yumurta takibi yapack hsg de isteyecek muhtemelen
Özel sağlık sigortam var özele giderim direk. İhtimale bırakmak istemiyorum

Kizlar sizin eşleriniz test oldu mu? Benim bu ay 6. Ayim henuz tarihim gelmedi tabi ama ben esime de diyorum testlerini ol sende yaptiralim diye ama hic oyle düşünmüyor, nasipte varsa bebek olur, test mest hikaye diyor ikna etmem imkansiz gibi bir şey 😭

X