TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Anladım canım bekleyip görücez hepimiz

Bilemiyorum puxhucuumm 1 senedir olmayan bu ay oldu mu bilemiyorum

Canım asla böyle düşünme onun hayata tutunacağı varsa tutunur bende yoğun bakımda çalışıyorum hasta kaldırıyorum senin gibi bende korkuyordum ama Allahım izin verirse onlar çok güzel tutunurlar
İnşallah canım zamanıni bekliyor herşey de adet olunca tabi üzülüyo insan ama napalim önümüze bakacağız tez vakitte tutunurlar inşallah

canım inşallah olmazsın adet

Senin var gibi ya inş bende batma falan yok kaç gün kaldı senin
Canım valla baş ağrım gelince ben adet olmayı bekledim 2 gündür açıkçası, çünkü ertesi güne ya sa 2 gün sonra falan olurdum genelde. Ama hala olmadım. Bir de benim hiç adet belirtim olmaz öyle ağrım sancım vs. Sadece göğüs ağırlığı oluyor bende adet öncesi. O da geldi gerçi ama çok yüksek seviyede değil Şuan. Bugün bu batmalar olunca biraz ümitlendim valla ne yalan söyleyimmm. Bi de geçen yazmıştım benim döngüm son 4 Aydır işte yanlış hatırlamıyorsam eğer 22,28,26 falan gibi oldu. Ama ben yine de 30dan hesaplıyorum bu ay ona göre 23 temmuzda bekliyorum, çatlama sonrası 14.gün de 23üne geliyor zaten

Kızlar bi şey sorucam fsh 8.74 yüksek mi 26 yaşındayım? Normalde 10 altı normal diyorlar ama sağlıklı olan 8 altı diyen de var. Amh bakmadı doktor neden bilmiyorm. Yumurtlama ve çatlamada bir sorun yok ama acaba yine de sayı az veya kalitesiz olabilir mi

10 unun üzerind olursa rezervin az olduğu anlaşılıyor vajinal ultrason baktıysa oradan da anlamıştır bazı doktorlar amh önemsemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…