TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar beklenen adet 26 Temmuz ve adete 5 günüm kaldı. Gebelik testim yok ovulasyon yapıyorum ara ara. Bugün yaptığım diğerlerine göre biraz daha koyu ve asla sıvı alımına falan dikkat etmedim aksine çok sıvı almışımdır. Sizce bi Umut var mı

Benim de sabah öyleydi bir daha yapmadım değerlendirme yaptik ins tutar bu ay ya
Bence bu günlerde günde 2 ya da 3 test yapmak gerekiyor ben sabah yaptım 0.64 veriyordu uygulama akşam yaptığım da 0.74 verdi.
Piki ve çatlamayı kaçırmamak için ben öyle yapıcam.
İnşallah tutar hepimizin

Ay bence varrr eğer ki 2. Yumurtlama değilse bir arkadaşın 6 gün kala pozitif çıktı ovü testi canım

Ay bence varrr eğer ki 2. Yumurtlama değilse bir arkadaşın 6 gün kala pozitif çıktı ovü testi canım
Ah işte pozitif olsa bende ümitleneceğim ama pik değil şuan sadece diğerlerine göre koyu keşke ahhh keşke 11 ay oldu hiç gebelik yaşamadım tabi Allah hepimize yaşatacaksa bile sağlıklı gebelik yaşatsın

Yarın sabah ilk idrarla tekrar yap test elinde varsa o zaman daha net belli olur bazen hormon dalgalanmalarından da olabiliyor ama sen yine de istersen ilk idrarla tekrar yap inşallah vardır kimsenin kucağı boş kalmasın

Herkese iyi geceler ve selamlar
Bu ay ilk defa ovulasyon denedim tam pik yakalayamadım ama 4temmuz c ve t aynı renk gibi.
Yani 18inde regl bekledim.
Geçen ay da18-19 haziran lekelenme 20 Haziran regl başlamıştı yani tarih uygundu.
Bugün 21-22temmuz ama regl olmadım.
Bi test yaptım negatif.
Attım bir kenara aradan zaman geçince yeniden bakmak istedim.
Bence yok ama belli belirsiz bir şey de görünüyor gibi
Regl 3-5 gün farklı uygulamalara göre gecikmişken olsa net çıkardı değil mi?
Bu kuruma lekesi sanırım. Okadar belirsiz
Peki bu pik olmama korunmayı bırakınca reglin şaşması beni birşeyden şüphelendirmeli mi sizce?
Doğum kontrol hapını bırakmadan 2 ay önce doktora gittim ve bir sorun yok hep de düzenlidir adetim
Bıraktığımdan berı 3. Ayımız bu günler falan değişti
Uzun oldu ama fikirlerinize ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG_6932.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…