TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

10 gun var daha aslindaa
Yumurtlama gününün hemen sonrasında göğüs ağrısı veya akıntı diyorlar hep. Koku hassasiyeti bu kadar erken belli eder mi hiç bilmiyorum ki canım Yani çatlamanın olduğu ilk saatler döllenmiş mi olması gerekir bünün için. Yaaa şimdiden heyecanlandım ben

Bilmemmkii bende şaşırdım ama normalde hic kokulara karşı hassasiyetim yoktur , her seyi koklayarak yiyenlerden değilim yanii o yüzden dikkatimi cekti
Akıntım var devam ediyor hafif hafif , birde cok ince gaz gibi batmalar oluyor biraz bugun , ahhh keske gercek olsa kendimizi cok dinliyoruz ondan da boyle hissedebilirim bilmemkii
Catlamadan sonra 5 gun gectii

Son düzenleme:
Ben bu aydan pek ümitli değilim çünkü regle yakın maleswf sinirlerim çok bozuluyor ve agresif oluyorum bugünde öyleyim allahtan ümit kesilmez biliyorum ama..

Canım gebelik bile 10 günlük iken belli oluyor kanda hemen etki ettiğini düşünmüyorum genelde belirtiler 4 haftadan sonra kendini gösterir o yüzden bence dinlemeyelim kendimizi

Kızlar Selamlar ben salı yada çarşamba kapalı miyom ve polip ameliyatı olucam .Miyomum 5 cm di rahmin dış kısmında zararı yoktu ama son muayenede 8 cm olmuş ve rahme baskı yaomaya başlamış ayrıca rahim filminde tam tüplere geöis kısmında 2 şer mm lik polik çıktı yani demem o ki rahim filmini 6 ayda bir çektirin hwrşey normalse hormonlarınızda mutlaka rahmin içine baktırın .Ben miyomum zararsız dendiği için bu zamana kadar küçükken aldırmadım ama keşek daha önce aldırsaydım çünkü rahme dış taraftada olsa gebe kalsınızda baskı yapıyor ve düşüğe kimyasala neden oluyormuş sizinde bilginiz olsun. Bana dualarınızı eksit etmeyin canlar

Ben bu aydan pek ümitli değilim çünkü regle yakın maleswf sinirlerim çok bozuluyor ve agresif oluyorum bugünde öyleyim allahtan ümit kesilmez biliyorum ama..
BEnim de Ümit’lerim azaldı belirti aramadım hiç kendimi de dinlemedim sadece göğüslerimi elleyince bi tık acıyor o kadar eleniyoruz adadan

Kızlar havuzdan geldim şimdi. Çok başım döndü bi anda böyle bi garip oldum sudan olduğunu düşünüyorum da ama hala kendime gelemedim ya böyle midem de bulanıyo.bilmiyorum bence gebelik olsa bile onunla ilgisi yok ama işte aklıma düştü bi kere

Adetiniz düzenliyse adetiniz ilk gününü baz alarak 14. Güne kadar düzenli ilişki olması gerekiyor ovülasyon testini doktorlar önermiyor çünkü stres direk yumurtayı ve rahmi tetikliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…