TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar havuzdan geldim şimdi. Çok başım döndü bi anda böyle bi garip oldum sudan olduğunu düşünüyorum da ama hala kendime gelemedim ya böyle midem de bulanıyo.bilmiyorum bence gebelik olsa bile onunla ilgisi yok ama işte aklıma düştü bi kere 😒
Kimyoncum 1saat geçmiş hala var mı bulantın nasıl oldun. Kaç gün var bata?

Kimyoncum 1saat geçmiş hala var mı bulantın nasıl oldun. Kaç gün var bata?
Biraz daha iyiyim uzandım falan. Ama bilmiyorum ya iş temposu mu yoruyor beni nedir şuan gözümü zor açıyorum çok halsizim uykum var evde yatılı misafirim var o yüzden uyuyamadım da 😒 bat 23 Temmuz canım (erken de gelebilir)

Biraz daha iyiyim uzandım falan. Ama bilmiyorum ya iş temposu mu yoruyor beni nedir şuan gözümü zor açıyorum çok halsizim uykum var evde yatılı misafirim var o yüzden uyuyamadım da 😒 bat 23 Temmuz canım (erken de gelebilir)
Bende yoğun bakım hemşiresiyim sürekli nöbetlerdeeyim bende bu tempodan dolayı olmayacak diye endişeliyim hasta kaldırıp indiriyoruz bir de bu durum sıkıntıya sokar mı emin değilim

Ya belki de gebesindir ondan böyle olmuştur az kalmış çünkü tarihine

Günaydınnnn
Puxhu Puxhu S simsim507 bzcxa bzcxa ve etiketleyemediğim arkadaşlarımm kızlar ne durumdasınız kaç gün kaldı belirti var mı?

Ben dün gece rüyamda gebelik testi yapıyorum 3 kere, üçü de pozitif çıkıyordu 😂 bilinçaltımın yansımaları… 😂😂
Benim son 10 gün mini batmalarim oluyor onun dışında bi belirtim yok sanirimnmm senn?

Benim de 2 günüm kaldı adet ağrısı gibi ağrım geliyor arada ama şişkinlik olurdu önceden şimdi yok hadi bebiş olsun inşallah 777🧿😂 🫢
Yaa evet benim de öyle canım mesela geçen ay acayip şişmiştim ama bu ay o şişkinlik yok tabi her ay aynı olmak zorunda değiliz de 🤭🤤

Yaa evet benim de öyle canım mesela geçen ay acayip şişmiştim ama bu ay o şişkinlik yok tabi her ay aynı olmak zorunda değiliz de 🤭🤤
Yani ben genelde öyle oluyordum ve çok tatlı canım çekiyordu çikolata kavanozu açardım önüme hep bu ay yok insan umutlanıyor 😂🫢

X