TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

14 gun gectiyse belki testte cikar kuzu, test yaptin mi hic .. nasibimizde anne olmak olsun inşallah, bu ay ve ya baska ay , sonunda bir bebegimiz olsunda inşallah kucagimiz bos kalmasınnn , her iki ihtimalde de canını sıkıp üzülme

Cumartesi sabahı yapmıştım canım o da yola çıkacaktım ona göre yapayım demiştim negatif tabiki Yok yok ilk defa bu ay moralimi yüksek tuttum tutmazsa da üzülmem canım

Cumartesi sabahı yapmıştım canım o da yola çıkacaktım ona göre yapayım demiştim negatif tabiki Yok yok ilk defa bu ay moralimi yüksek tuttum tutmazsa da üzülmem canım
Cumartesiden bu gune cok sey degismis olabilirrr sana umut vermek istememm ama inşallah vardir

Gece gece aklıma düştü bi ovulasyon yapim dedim, bata 6 gün var herhalde olsa belki koyulaşırdı biraz daha.. bu ay da tırt çıktı gibi

Kızlar regl olup mide bulantıları devam eden oldu mu ? Pcos var ve 2.5 aydır regl olmamıştım. 15 gündür bildiğiniz gebelik belirtisi yaşadım ama dün regl oldum bulantim geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…