TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

evet inşallah gülücez kızlar ben eminim bu ay olmazsa bekle bizi ağustos (çift çizgi) ahhdhdj
3gün aralıkla önce rüyamda yerleşme kanaması yaşadığımı gördüm, sonra hamileydim beta124tü sonra da ablamı rüyamda gebe gördüm. Yaz ayı diye üstümüze bi şeyler de örtemiyoruz (çift çizik çift çizik)

kız öyle deme belki malum olmuştur beni de gör rüyanda inşşl (çift çizgi çift çizgi)

kızlar bişe sorcam şimdi mesela biz deniyoruz ve olmuyo ya, acaba hazır değil miyim, yapamicaı miyim gibi şeyler düşünüyo musunuz siz de

kızlar bişe sorcam şimdi mesela biz deniyoruz ve olmuyo ya, acaba hazır değil miyim, yapamicaı miyim gibi şeyler düşünüyo musunuz siz de
Düşündüğüm şeyleri dile getirsem var yaa ufff. 3kaybım var üzerine bi de bunlar eklenince acaba acabalar beni benden alıyo

Düşündüğüm şeyleri dile getirsem var yaa ufff. 3kaybım var üzerine bi de bunlar eklenince acaba acabalar beni benden alıyo
ya aslında nasipten öte yol yok. allahın bizim için hazırladığı bildiği daha iyi bişey var demekki. valla hilmiyorum. seni üzmek istemem ama kayıplarının bi sebebi var mı canım

ya aslında nasipten öte yol yok. allahın bizim için hazırladığı bildiği daha iyi bişey var demekki. valla hilmiyorum. seni üzmek istemem ama kayıplarının bi sebebi var mı canım
Yok estağfurlah ne üzmesi beni üzenler bu cümleyi kullanmıyor da Kan pıhtılaşmam var onun dışında elle tutulur bi sebep öne sürülmedi. İlki ikizdi ama çok geç öğrenmiştim ihtimal vermemiştim gebe olduğuma kalp atışı duyamadık biri düşmüştü son kontrolümde. İkinci gebelikte de geç döllenme olmuştu iğne vurulmaya başlamıştım pıhtılaşma için yine kalp atımı duyamadık. Üçüncü ise yine iğneler kullandım ama beta düzenli artmıyordu kese vardı ama sağlıksız bi keseydi

rabbim sana kolay geçen bir hamilelik, hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin canım. dualarımdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…