TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

beta versen keşke daha net anlaşılır.insan merak ediyor ya bende kendimi tutamıyorum yanlış bu kadar strese sebep oluyor biliyorum ama elde değil
Valla üç güm sonra bir test yapcam eğer birşey çıkarsa yine ilk 10 dakikada bu sefer kana gidicem bu kaset testler insanı yanıltıyor emin olamıyorum inşallah vardır çok bekledim çok istiyorum

Benim de arada kramplarım oluyor yatarken özellikle sol tarafım geriliyor gibi bıçak saplanıyor gibi değişik ya bu durum heyecanlandırıyor beri
Benim de sağ tarafım yumurtlama sonrasında hep ağrdi sağıma yatamıyorum ayağa kalkarken bıçak saplanır gibi ağrı giriyor

Benim de sağ tarafım yumurtlama sonrasında hep ağrdi sağıma yatamıyorum ayağa kalkarken bıçak saplanır gibi ağrı giriyor
Aynen benim de gün içinde de oluyor da dün akşam özellikle çok oldu yatakta . Akıntım da var göğüs hassasiyetm de var bakalım

Belki normalde de serttir bi ara yorum görmüştüm burda öyle de ordan aklıma geldi
Göbüş yağlarım karın sertliğine engel oluyor bacım şaka bi yana gerçekten öyle bi sertlik yok canım. Ara ara göğüslerime batma oluyor o da saniyelik. Vala bugün 30.günümdeyim ama gelen giden olmadı daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…