TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

ben kullanmadım ama baya iyi sanırım öyle duydum

Bugun 3.sünü yaptim henuz bir koyulasma yok ilk günkü gibi silik çizgi duzenli yapiyorum bakalim 1 hafta icinde koyulaşma bekliyorum inşallah senin nasill
benim koyulaştı biraz son hali bu şekilde

Eklentiler

• 821EC0E1-505C-40BB-8B75-9FCED129662B.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 38
Ben ovulasyon testi kullanmadım uygulamaya göre ovulasyondan 7 gün geçmiş ama tabi adet bitiminden hep düzenli ilişki oldu şöyle bazen 2 gün üst üste bazen 1 gün arayla bazen 2 gün bu şekilde ve bi kaç gün önce test yaptım ama negatif sanırım ya erken yaptım yada negatif bilmiyorum

8 gün varsa çok erken yapmışsınız adet gecikmesini bekleyin bence ovülasyondan sonra en erken 12-14. günde belli oluyor sanırım

8 gün varsa çok erken yapmışsınız adet gecikmesini bekleyin bence ovülasyondan sonra en erken 12-14. günde belli oluyor sanırım
Evet öyle diyorlar ama işte gelde sabret valla günler geçmiyor günler geçince de negatif görünce insan yıkılıyor ama yeni ay hep yeni umut da oluyor bi kısır döngü içerisindeyim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…