TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar meraba bende bu ay ovülasyon ile takip ediyorum thancss woman kullanıyorum bu ay inşallah olumlu sonuçlar alırız 3 temmuz dan itibaren başladım ovülasyona adet günüm 24 temmuz gösteriyo

Ben bu ay tatile çıkıyorum gelirse gelir aman. Yumurta takibim vardı bu ay ona da gitmicem. Canı isterse gelsin yeter sıkıldım bunaldım daraldım

ben de marttan beri deniyorum. inşallah bu ay pozitifleri görelim kızlar, tüm tuşlara basalım incir soğan folik asit ovülasyon. ve bolca dua. olucak ben inanıyorum
Prolaktin sıkıntım var incir yiyemem o yüzden ben takviye almiyorum sadece folik asit içiyorum o da kafama göre ne zaman hatırlarsam

Meryem ana otu bendede var nasıl yapıcam bilmiyorum paylaşabilirmisin nezaman yapmam gerekiyo

ben de marttan beri deniyorum. inşallah bu ay pozitifleri görelim kızlar, tüm tuşlara basalım incir soğan folik asit ovülasyon. ve bolca dua. olucak ben inanıyorum
Ya şu incir olayı korkuttu beni pcoslar için iyi değil dediler.
Omepa q10 + solgar vm2000 başladım ben yeni

Ya şu incir olayı korkuttu beni pcoslar için iyi değil dediler.
Omepa q10 + solgar vm2000 başladım ben yeni
Prolaktin sıkıntım var incir yiyemem o yüzden ben takviye almiyorum sadece folik asit içiyorum o da kafama göre ne zaman hatırlarsam
kızlar ben de kuru incir yiyorum günde 1-2 tane. benimde sağ yumurtalığımda polikistik görüntü varmış ama her ay yumurtlayıp regl olduğum için dr. bi sorun yok dedi. acaba yememem mi lazım benimde?

kızlar ben de kuru incir yiyorum günde 1-2 tane. benimde sağ yumurtalığımda polikistik görüntü varmış ama her ay yumurtlayıp regl olduğum için dr. bi sorun yok dedi. acaba yememem mi lazım benimde?
İşte ben de her ay düzenli regl oluyorum. Pcos belirtilerinin hiç biri yok bende kilo dahil. Ama işte dedi ki yumurtan çok, bu yüzden büyümüyor kalitesiz vs..

Kızlar keşfetimde sürekli dolaşan bir şey var. Aramızda deneyen oldu mu acaba. Maydanoz ve süt buhari diye birsey varmış. Forumda da deneyenler olmuş. Duydunuz mu hic

Canım ben de pcosum geçen ay da yaptım normalde adetim hep ilaçla gelirdi geçen ay tam vaktinde geldi ve bu ay da yumurta gelişimim çok iyi bana da şifalı geldi ama herkese aynı etki yapmayabilir
Sevindim sana iyi gelmesine ben denemedim hiç prolaktin yükselttiğini okumuştum benim de sınırdaydı 26 idi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…