TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar keşfetimde sürekli dolaşan bir şey var. Aramızda deneyen oldu mu acaba. Maydanoz ve süt buhari diye birsey varmış. Forumda da deneyenler olmuş. Duydunuz mu hic
Duyduk kuzu 😂 burda yapanlar da olmuş ben tam detaylı bilmiyorum ama muhakkak vardır bilen

İşte ben de her ay düzenli regl oluyorum. Pcos belirtilerinin hiç biri yok bende kilo dahil. Ama işte dedi ki yumurtan çok, bu yüzden büyümüyor kalitesiz vs..
zaten ben soldan yumurtluyorum genelde. gittiğim muayenelerde hep onu anladım. sağ taraf polikistik.

Kızlar keşfetimde sürekli dolaşan bir şey var. Aramızda deneyen oldu mu acaba. Maydanoz ve süt buhari diye birsey varmış. Forumda da deneyenler olmuş. Duydunuz mu hic
Onu da denedim her yola başvurdum nerdeyse. O sanırım iltihabı enfeksiyonu olanlara iyi gelen bi şeymiş ya öyle okumuştum

ben alternatif tıpa çok inanıyorum ya, bence denenebilir rahmi temizliyor ısıtıyor vs diyorlar

Duyduk kuzu 😂 burda yapanlar da olmuş ben tam detaylı bilmiyorum ama muhakkak vardır bilen
Bende bu ay denesem diyorum ama kararsiz kaldım 🤔
ben alternatif tıpa çok inanıyorum ya, bence denenebilir rahmi temizliyor ısıtıyor vs diyorlar
Ya bende öyle seyler okudum ama biraz da tereddüt ettim aşılama yaptrcam bu ay ona etkisi olur mu diye. Ama denemek cok istiyorumm

Onu da denedim her yola başvurdum nerdeyse. O sanırım iltihabı enfeksiyonu olanlara iyi gelen bi şeymiş ya öyle okumuştum
Yaaa yaptin mi sen canım. Nasil yapmistin acaba. Ne zaman basladin kac gün yaptin. Bir fayda gördün mü

Yaaa yaptin mi sen canım. Nasil yapmistin acaba. Ne zaman basladin kac gün yaptin. Bir fayda gördün mü
Yaptım canım adet bitimi başlamıştım ben bi hafta yaptım ama hamilelik için bi etki görmedim ben süt ve maydanozu kaynayıp buharına oturmuştum hatta burda da soru açtım çok kaba yorumlarla karşılaşmıştım

Yaptım canım adet bitimi başlamıştım ben bi hafta yaptım ama hamilelik için bi etki görmedim ben süt ve maydanozu kaynayıp buharına oturmuştum hatta burda da soru açtım çok kaba yorumlarla karşılaşmıştım
Genel bi eleştirmek icin tetikte bekleyenler her konuda oluyor canım ya sıkma canını. Ayıptır sorması akıntın falan olmus muydu peki yaparken veya sonra.

Ben de aynı öyleyim. Şimdi birkaç takviye kullanıyorum ama faydası olacak mı bilmiyorum
Ne kullaniyorsun canım mesela hangi takviyeler ? Ben omega 3, folic acid, d vit. , demir takviyesi aliyorum. Birde fermotil woman diye bir takviyem var onu kullaniyorum.

Aldigim sitenin yorumlari genelde şans getirmis ilk aydan gebe kaldim yazmis benim ilk ay negatif oldu bu ikinci ay olacak bakalim nasipse bende gün gün atayim 🥰

Selam hanımlar, ben de maxijuno ve omega3 + q10 başlıyorum bu ay. Maxijuno gerçekten en kapsamlısı sanırım baya araştırdım. Tek eksiği omega 3 içinde onu da ayrıca q10le birlikte aldım, bu ikisi birlikte daha etkili oluyormuş. Ovulasyon da deneyeceğim malum pcos var baya düzensiz. Maxijuno kullanan oldu mu aranızda?

Merhabalar bende geçen ay sağlıksız gebelik geçirdim bu ay deniyoruz sağlıksız gebelikten sonra gebe kalan varmı

X