TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ovulasyondan 8 gün geçmiş bu gün yani negatif çıkması normal değil mi umutla beklemek istiyorum ya bekliyim mi de bilmiyorum 🤔

Evet öyle diyorlar ama işte gelde sabret valla günler geçmiyor günler geçince de negatif görünce insan yıkılıyor ama yeni ay hep yeni umut da oluyor bi kısır döngü içerisindeyim valla
kesinlikle öyle biz umudumuzu yitirmeyelim inşallah bu ay bebeklerimiz bizimle olacak🧡

Ovulasyondan 8 gün geçmiş bu gün yani negatif çıkması normal değil mi umutla beklemek istiyorum ya bekliyim mi de bilmiyorum 🤔
yok yani bence varsa da çıkmaz bazı kadınların adete kadar negatif çıkıp adet gününde pozitife dönebiliyor belli olmaz o yüzdenn

yok yani bence varsa da çıkmaz bazı kadınların adete kadar negatif çıkıp adet gününde pozitife dönebiliyor belli olmaz o yüzdenn
İnşallah öyledir inşallah erken yapmışımdır sabredemiyorum ki ama bide ben sabah ilk idrarla yapmadım geceydi yaptım o kadar yiyip içtikten sonra 😁

yok ya o test artık ofsayt😂 adetinize kadar bekleyin. ne kadar süredir deniyosunuz
Valla canım gelecek ay 1 sene olacak hiç korunmadık ve Kasım'da gebe kaldım ama ama Aralık'ta düşük yaptım ve adet görmedim kaç ay işte bu ay da adet olursam 3. Ayım olacak düşükten sonra adet olduğum

Sabah ilk idrarla olması şartmı acaba bide erken gebelik testi mi yapmalıyız yoksa kaset testte yapabilir miyiz
Fark etmiyor her ikisinde de çıkar ama erken gebelik testleri adetten önce de gösteriyor aslın da bana kalırsa her test adetten bi iki gün kala gösterir ama tabi daha erken yapılırsa erken gebelik testi daha iyi sabah ilk idrarla daha net sonuç alınır derler

Fark etmiyor her ikisinde de çıkar ama erken gebelik testleri adetten önce de gösteriyor aslın da bana kalırsa her test adetten bi iki gün kala gösterir ama tabi daha erken yapılırsa erken gebelik testi daha iyi sabah ilk idrarla daha net sonuç alınır derler
Benim regile 6 gün var ve yapmaya korkuyorum negatif görücem diye ama kasıklarımda kramplar oluyor anı hareket edince bide özür dileyerek söylüyorum beyaz kremsi akıntım var 2 gündür sıvı şekilde akıntım da var

Benim regile 6 gün var ve yapmaya korkuyorum negatif görücem diye ama kasıklarımda kramplar oluyor anı hareket edince bide özür dileyerek söylüyorum beyaz kremsi akıntım var 2 gündür sıvı şekilde akıntım da var
Bence biraz daha bekleyin en azından adetin geçmesini beklemeseniz de bi iki gün kala yapın çünkü bazı gebelikler geçte göstere biliyor

Tamam çok teşekkür ederim
Rica ederim , beklemek zor biliyorum kendimden ama ne kadar beklerseniz o zaman kesin sonuç alırsınız çünkü ben ovulasyondan daha 10 gün geçmemişti niye negatif diyordum kalkıp merakımdan test yapmıştım o yüzden insan ne kadar beklerse daha net sonuç alına bilir

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Ayyy valla yeni gördüm bende sipariş verdim 11 aydır deniyoruz olmuyor Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bir kere daha denedim ovulasyon testiyle olmadı laboquik di. Şimdi innotiva sipariş verdim seninkinin markası ne

Kizlar testime bakar misiniz 🙏🏻 5 gun var reglime

Eklentiler

• IMG_8493.jpeg
    IMG_8493.jpeg
    69,9 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_8492.jpeg
    IMG_8492.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 93
Rica ederim , beklemek zor biliyorum kendimden ama ne kadar beklerseniz o zaman kesin sonuç alırsınız çünkü ben ovulasyondan daha 10 gün geçmemişti niye negatif diyordum kalkıp merakımdan test yapmıştım o yüzden insan ne kadar beklerse daha net sonuç alına bilir
Doğru valla abla bende çok üzülüyorum aslında ama beklemek te insanı yıpratıyor ister istemez bekleyemiyorum ama beklicem yapıcak bişey yok inşallah Hayırlı haberler alırız hepimiz hayırlı bebek haberleri alırız sağlıklı bir gebelik yaşarıZ benim son regl 6 haziran dı bu arada

X