TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

kızlar ilk önce gebelik haberini kim verecek bakalım. benim bugünkü enfeksiyondsn ötürü moralmenlerim düşük nedense olmayacak gibi gelmeye başladı artık

kızlar ilk önce gebelik haberini kim verecek bakalım. benim bugünkü enfeksiyondsn ötürü moralmenlerim düşük nedense olmayacak gibi gelmeye başladı artık
Öyle deme ama moralini yüksek tut canım. Benim de geçen iltihap vardı bi içimlik ilaç verdi doktorum bi de tam yumurtlama zamanımda içtim gitti. Sen sağlıklı ol ve vücudun iyi olsun ki her şey güzel olsun 🌺

kızlar idrar yolu enfeksiyonu geçiriyormuşum dört beş gündür sıkıntı çekiyordum bugün artınca endişelendim acile gittim. dr söyledim gebeliğe sıkıntı vermeyecek ilaçlar verdi onları kullanıcam 🥲🥲
Cok gecmis olsun, bol su ve c vitamini kullan canim 🙏

Aşağıda parmak ile gösterdiğim yerler ilişkiye girdiğim günler. 2 fotoğrafta ise ovülasyon ile test yaptığımda iki çizgiyi gördüğüm 6 Temmuz. 6-7 Temmuz dahil parmak emojisi ile belirttiğim günlerde full ilişkiye girdim gelir mi bebiş sizce 😂😂😂 bat 8

Eklentiler

• IMG_1897.jpeg
    IMG_1897.jpeg
    32,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1898.jpeg
    IMG_1898.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 30
Aşağıda parmak ile gösterdiğim yerler ilişkiye girdiğim günler. 2 fotoğrafta ise ovülasyon ile test yaptığımda iki çizgiyi gördüğüm 6 Temmuz. 6-7 Temmuz dahil parmak emojisi ile belirttiğim günlerde full ilişkiye girdim gelir mi bebiş sizce 😂😂😂 bat 8
Kızz aynıyız hemen hemen 4-6-7değerlendirdim ben de. 😁 inşallah gelir bebeciğin. Yumurtan kabul ettiyse malum çok seçici bizim yumurtalar 😅

İnşallah inşallah 🥹🥹🥹🥹
Ben işe gidip gelirken yolum cok uzundu beni cok yoruyordu diye işten bile ayrıldım iki hafta önce bunun için vücudumu yormamak uyku düzenimi kurmak icin kariyerimden vazgectimm
Cok istiyorum anne olmayi 😔😔 hepimiz mutlu olalimmmm inşallah

İnşallah inşallah 🥹🥹🥹🥹
Ben işe gidip gelirken yolum cok uzundu beni cok yoruyordu diye işten bile ayrıldım iki hafta önce bunun için vücudumu yormamak uyku düzenimi kurmak icin kariyerimden vazgectimm
Cok istiyorum anne olmayi 😔😔 hepimiz mutlu olalimmmm inşallah
Senin aksine kuzenim 2 yıl çocuk denedi olmadı sonra işe girdi hem kafam dağılır diye dört beş ay sonra hamile kaldı valla

Kızlar selam. Bende dua bekliyorum. rabbim kimsenin kucağını bol bırakmasın. Bu ay pozitifi görelim inşallah 🙏🏻🙏🏻

Ayy ilk kez duydum canım tam olarak ne işe yarıyormuş nasıl kullanılıyor bahseder misin biraz, gebeliğe nasıl bir katkısı varmış yani :/
Kuzum birgebeningünlüğü Instagram sayfası ordan bakma şansın varsa daha iyi olur gynoseed sperm geri gelmesin ve hızlı ulaşsın diyeymis yumurtlama ve çatlama günlerinde kullaniliyormus

X