TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benim de yarın adet günüm 🥳 yumurtlama günlerini değerlendirdik, adet öncesi belirtileri var genel olarak adet olacagim gibi ama göğüs uçlarımda ara ara batmalar var ve adet sancısı gibi krampları gelip gidiyor(pcosum da var)
Sonucu yazarim mutlaka🌼

incir kürü nası oluyo acaba soğan suyu da deneyen var. ben de yumurtlama günümde meryem ana otu suda bekletip içmeyi düşünüyorum eşime de içiricem umreye gitmiştim ordan getirdim inşallah faydası olur sizde yoksa aktarlardan alabilirsiniz💙
8inciri kaynayan 2.5 su bardağı suda 8dakika kaynatıyorsun ılıyınca gün içinde tüketiyorsun deneyen bi arkadaştan aldım tarifi o hamile şimdi darısı bizlere inşallah

Merhabaa ben de 1 yıldır deniyorum, ovulasyon ile 2.denemem beklemedeyim bakalım ☺️

IMG_5430.jpeg

kızlar ben 1 temmuzdan beri ovülasyon yapıyorum bana biraz erken koyulaşmaya başladı gibi geldi sizce? 26 temmuz beklenen adet tarihim. ilk kez ovülasyon testi yapıyorum acaba erken mi yumurtluyorum diye düşünüyorum uygulama genelde 14-15-16. gün olarak gösteriyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Eklentiler

• 3989BD34-A59A-4C76-B012-C94254F4E410.jpeg
    3989BD34-A59A-4C76-B012-C94254F4E410.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 115
kızlar ben 1 temmuzdan beri ovülasyon yapıyorum bana biraz erken koyulaşmaya başladı gibi geldi sizce? 26 temmuz beklenen adet tarihim. ilk kez ovülasyon testi yapıyorum acaba erken mi yumurtluyorum diye düşünüyorum uygulama genelde 14-15-16. gün olarak gösteriyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Canım bir önceki yaptığımda ben de tıpkı böyle 3 ya da 4.günde yumurtlamayı yakaladım. Telefondaki uygulamanın doğru olduğunu pek düşünmüyorum sen burayı dikkate al, sanki son yaptığın pik gibi ya da pike yakın bilemedimm ama değerlendir bence

Alıntılayamamışım henüz pik yok

X