TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Hayırlı haberlerle inşallah ☺️🙏🏻 Belirtin falan var mı hiç yani normal zamana göre şu şu farklı bi belirti dediğin
Canım hiç ağrım sızım yok. Klasik regl öncesi göğüs şişkinliğim var. Bir de ilginç bir beyaz akıntım vardı o sarıya döndü ama koku ağrı yok. Belki hep oluyordu regl öncesi ama ben dikkat etmiyordum o yüzden emin olamıyorum. Aniden idrara çıkma ihtiyacı yaşıyorum arada bir ben de bilemedim 🤷🏼‍♀️

Hello adet gunum ve erken gebelik testim yap yap diyodun erken gebelik bana nah cekti😂😂 2 gundur sokulmeye calisiyor minnak rahmim beceremedi daha 🤦🏻‍♀️@Puxhu

Eklentiler

• IMG_8513.jpeg
    IMG_8513.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 45
Şimdi kızlar şöyle hemen size özet geçicem bugün doktora gittim 5 gün önce gittiğimde kistten şüphelenmişti bugün netleştirmek adına tekrar çağırdı ve gittim. Dedi ki yumurtaların var biri de çatlamış ya da çatlamak üzere dedi değerlendirdin mi dedi hayır dedim. Neden dedi yani uzun bi sessizlik tabi 😀
Neyse hala şansın var dedi ve biz bugün değerlendirdik fakat ilişkiden sonra sağ kasığımda ağrı var şiddetli değil hafif
E kist enfeksiyon hiçbirşey yok. Yaşayan oldu mu ya bunu. Yumurtlama dönemindeyim doktorun dediğine göre. Takvime göre ayın 16 sı

Şimdi kızlar şöyle hemen size özet geçicem bugün doktora gittim 5 gün önce gittiğimde kistten şüphelenmişti bugün netleştirmek adına tekrar çağırdı ve gittim. Dedi ki yumurtaların var biri de çatlamış ya da çatlamak üzere dedi değerlendirdin mi dedi hayır dedim. Neden dedi yani uzun bi sessizlik tabi 😀
Neyse hala şansın var dedi ve biz bugün değerlendirdik fakat ilişkiden sonra sağ kasığımda ağrı var şiddetli değil hafif
E kist enfeksiyon hiçbirşey yok. Yaşayan oldu mu ya bunu. Yumurtlama dönemindeyim doktorun dediğine göre. Takvime göre ayın 16 sı
Takvime cok bakmayin bence ultrason dan anlaşılır

benim yeni gebe kalan bi arkadaşıma belirtilerini sorduğumda, ilişkiden ertesi günü kasık ağrısı olmuştu. belkim seninde üyledirr

X