TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba kızlar.Benim döngüm 25 26 günder bir.Bu ay adetime 12 13 gün varkenden beri kasıklarımda ara ara batmalar oluyor.Dün gece de sızı gibi bişiler oldu baya ağrıdı 5 10 dakika.Gögüs hassasiyetim ise 9 gün varken başladı ama bir artış olmadı.Sadece damarlar sadece etrafımda olurdu aleol denilen kısımda ince mavi damar çıktı.İçinde sanki kitle var gibi dolgun.Ağrım ise bastırırsam oluyor ya da ucuna bir şey denk gelirse.Çoğu sabah çok aç uyanıyorum.Gün içinde akşama doğruda aynı şekilde hatta baygınlık girecek kadar.1 yıldır deniyoruz ama pozitif göremedim.Şimdi afetime 6 gib var.Sizce hamilelik var mıdır yoksa ben kendi kendime mi ümitleniyorum?
Ben de böyleydim hatta o damarlanmalar hala duruyor başım dönüyor tansiyonum yerlerde hiç yaşamadığım pembe kahverengi akıntıya yaşadım kırmızıya döndü ama hala umudum var nedense 🤣🤣 sen yine de gecikmeyi bekle benim gibi erken davranma ben bat gunu yaptım negatif çıktı

Ben de böyleydim hatta o damarlanmalar hala duruyor başım dönüyor tansiyonum yerlerde hiç yaşamadığım pembe kahverengi akıntıya yaşadım kırmızıya döndü ama hala umudum var nedense 🤣🤣 sen yine de gecikmeyi bekle benim gibi erken davranma ben bat gunu yaptım negatif çıktı
Daha önce hep belirti aradım aradım sonunda hep hüsran oldu

X