TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

kızlaaaarr
hadi güncelleme yapın
Var mı doktora giden yumurta takibine başlayan ya daaa adeti yaklaşan, adeti geciken kızçelerim var mı birlikte bekleyelim
Bende durum şuan stabil dün pik gördüm değerlendirdik eve gidip test yapmayı bekliyorum şuan yine muhtemelen bugünü de değerlendiririm, artık Allah ne verdiyse dkkdks

Ben hala yumurtlamayi bekliyorum sanirim gecikti benim yumurtlama tabi tabi degerlendirin ne olur ne olmaz

Ilk olan test saat 12 gibi yaptigim test, digerleri biraz once ve 1 saat once yaptiklarim bu kadar oynak olabilir mi ya? Ovulasyondan kafayi yemis olacagim yakinda

Eklentiler

• IMG_20240709_231519.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240709_231038.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 37

Ilk olan test saat 12 gibi yaptigim test, digerleri biraz once ve 1 saat once yaptiklarim bu kadar oynak olabilir mi ya? Ovulasyondan kafayi yemis olacagim yakinda
Yarın tam net çıkar yarın tekrar yap

Yarin regli gunum dehset agrim ve siskinligim var 3 tane sivilce de cikti ben elendim kizlar sizden haber bekliyorum

Yumurtamayı 6 temmuzda pik gördüm. 2 gün de değerlendirdim 10 gün kaldı reglime sabırsızlıkla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…