TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar merhaba

Bende gecen ay 14 haftalık bebeğimi kaybettim .Bu ay tekrar kalmak çok istiyorum.umarım hepimiz güzel haberler alırız
Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun 🙏🏻❣️ İnşallah güzel haberler alırız. Doktorun rahmin dinlensin demedi mi çok yorma vücudunu da 🌺

Benimde bugun reglin 11. Günü henüz pik görmedim ama akıntım başladı birkaç güne pik olabilirr gibi geliyor bana

Beklemeye gerek yok dedi ilaçla düşürdü tani biraz tedirginim ama hevesimde içimde kaldı biraz acele ediyor olabilirim haklısın
Bilirim o hevesi gebe kalıp da hiç bi şekilde kalp atışı duyamamak her seferinde içine içine üzülmek. Rabbim en güzelini en hayırlısını nasip etsin sana canım 🙏🏻

Kızlaar inşallah hepimiz güzel haberler alırız🙏🏼

Ben de bu ay ilk kez deneyeceğim ovülasyon testiyle ama reglim çok gecikmeli oluyor benim normalde. Bu ay inositol arı sütü falan alıyorum inşallah daha vakitlice olur. Ne zaman testleri yapmaya başlasam regl bugün bitti

Kızlaar inşallah hepimiz güzel haberler alırız🙏🏼

Ben de bu ay ilk kez deneyeceğim ovülasyon testiyle ama reglim çok gecikmeli oluyor benim normalde. Bu ay inositol arı sütü falan alıyorum inşallah daha vakitlice olur. Ne zaman testleri yapmaya başlasam regl bugün bitti
Hemen başla hiç yılmadan yap. Gecikmeli oluyorsan döngün uzundur geç yumurtlarsın iki çizgi görene kadar hergün yap

X