TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Aa canım yumurtlamanın 5. Gününden itibaren yerleşme kanamasının gelebileceği yazıyordu yani erken değil off çok heyecanı yaa
Ah balım keşke ben de öncekiyle aynı lekeyi görünce bian heyecanlandım, sonra hem erken hem de belki iğneden falandır diye dizginledim kendimi Şimdi önümüzdeki günler asır gibi geçer, test de yapamıyorum o kötü.
Yarın sen yap da bari onun heyecanını yaşayayım

Aaaa 1 sene mi nideen
Ben zaten ikinci çocuk fikrine uzaktım eşim istiyordu denedik olmadı biraz zaman verelim dedik. 1 sene sürmez tabi ama en azından 6 7 ay kadar mola vericez. O süre zarfında bebeksiz olmanın keyfini çıkarıcaz oğlan büyüdü malum bize dokunmuyor

Ayy galiba sistit olmuşum yaaa bi bu eksikti nasıl geçer hanımlar ? Bi de cinsel ilişki daha da zarar verir mi bilgisi olan var mı. Benim 2 güne bir zaten hemencik sekteye uğramıştı şimdi iyice uğrayacak galiba

Ayy galiba sistit olmuşum yaaa bi bu eksikti nasıl geçer hanımlar ? Bi de cinsel ilişki daha da zarar verir mi bilgisi olan var mı. Benim 2 güne bir zaten hemencik sekteye uğramıştı şimdi iyice uğrayacak galiba
Gecmis olsun. Şase seklinde bir antibiyotik var. O iyi geliyor. Aile hekimi yazar muhtemelen , bir de camasira nioli yagi damlatmak da etkili

Gecmis olsun. Şase seklinde bir antibiyotik var. O iyi geliyor. Aile hekimi yazar muhtemelen , bir de camasira nioli yagi damlatmak da etkili
Teşekkür ederimm. Tahlil falan istemeden yazar mı ya sabah işe gitmeden uğrarım belki ama idrar falan vermek gerekir mi hiç sevmediğim işler :/ nioli duymuştum ama yok evde (

Teşekkür ederimm. Tahlil falan istemeden yazar mı ya sabah işe gitmeden uğrarım belki ama idrar falan vermek gerekir mi hiç sevmediğim işler :/ nioli duymuştum ama yok evde (
Ben ürolojide tahlil oldum 10 gün önce kadar öyle aldım ilacı ancak sık kullanılan bir ilaçmış, aile hekiminize sık tekrarlayan sistit yaşadıgınızı söylerseniz belki tahlil yapmadan verir. Bazı doktorlar veriyor direkt. Nioli de ben yeni aldim bugun kullanmaya basladim bu sebepten ötürü yorumları cok iyiydi bakalım ise yarayacak mi

Çok teşekkür ediyorum size de geçmiş olsun

Benim hesabıma göre 5 Ağustos uygulamaya göre 6 Ağustos bat tarihim bakalım ne olacak yarın ilk idrarla test yapicaz heyecan doruktaaa

Evet canım daha erken dizginle haklısın canım bende bu yumurtla testlerinden bi tık ümitlendim ama bakalım hayırlısı negatif de çıkabilir herşeye hazırlıklıyım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…