TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Canım sen ne yaptın bu ay bat kaç?
Balımmm ben bu ay körlemesine gidiyorum ya hiçbişeyi anlayamıyorum
Femara kullandım ilk defa. Geçen hafta çatlatma iğnesi yapıldı. Dün akşam minik kahverengi leke geldi. Yerleşme kanamasına çok benziyor bi önceki yaşadığım yerleşme kanamasının aynısı ama bu kadar erken yerleşme olacağını da sanmıyorum. Ne olduğunu anlamadım hiç. Bata 5 6 gün kaldı bakalım bekliyorum öyle.
Sen ne durumdasın?

Ay hadi inşallah yerleşme kanamasıdır Ben bu ay tatil, yol derken sadece çatlamayı değerlendirebildim pek ümitli değilim ama Bat 6’sı bakalım bekliyorum

Ay hadi inşallah yerleşme kanamasıdır Ben bu ay tatil, yol derken sadece çatlamayı değerlendirebildim pek ümitli değilim ama Bat 6’sı bakalım bekliyorum
Bakalım kuzucum keşke ihtimal veremiyorum 5 günde yerleşeceğine
Test de yapamıyorum bi süre iğne etkisi oluyormuş mecbur beklicem.
Sen ne zaman test yapacaksın?

Aa canım yumurtlamanın 5. Gününden itibaren yerleşme kanamasının gelebileceği yazıyordu yani erken değil off çok heyecanı yaa

Ben topiğe ara veriyorum kızlar. Eşimle aldığımız ortak karar sonucu bebek olayını 1 sene erteledik. Olur da birgün plansız gebe kalırsam yazarım buraya bu topikteki tüm arkadaşlarım inşallah en kısa zamanda gebe kalır. Kendinize iyi bakııın bebekleriniz gelsin sizin için dua edicem

Sende kendine iyi bak canım umarım istediğin zaman da bulur seni bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…