TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benim arkadaşım spiralle hamile kaldı ve dr demiş ki spiralde zerre oynama yok sen nasıl hamile kaldin😂 ve kadının 4. Çocuğuydu ahahaha sapasağlam doğdu masallah yani biz çabalariz takdir edecek rabbim verdiğinde de.vermediginde de bir hayır var her zaman ama biz bilemeyiz o bilir

Benim arkadaşım spiralle hamile kaldı ve dr demiş ki spiralde zerre oynama yok sen nasıl hamile kaldin😂 ve kadının 4. Çocuğuydu ahahaha sapasağlam doğdu masallah yani biz çabalariz takdir edecek rabbim verdiğinde de.vermediginde de bir hayır var her zaman ama biz bilemeyiz o bilir
Aynen öyle canım benim de duyduklarımdan okuduklarımdan anladığım hayırlısıyla gelecek olan geliyor 😅

Ay insallah biri ben olurum az önce sonucum 283 çıktı doktor sağolsun çok olumsuz konuştu değer düşük herseye hazırlıklı ol gibisinden
Amaaaan hiç takma kafanaa benim arkadasimin degeri 54 çıkmıştı iki gunde bir kan ver her sey olabilir dediler , hic bidaha kan vermesi iki hafta sonra gitti kalp atışını duyduu💖🥰 güzel düşün güzel olsun sadece kendini yorma dinlen birkac haftaa , zaten rahmine konmuş artik bebeğin sağlıkla da kavuşursunuz inşallah canim

X