TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bilmiyorumm yarın da böyle çıkarsa şüphelerim artabilirr belki alırım erken test canım kısmett etiketlerim tabi ki de canım bu arada sen ne yaptın nasıl oldun
İyiyim toparlandım canım ya regl olmadım daha bekliyorum en son geçen hafta değerim 5 e düşmüştü birdaha kan vermedim. Bikaç ay ara verip baslıcam tekrar

İyiyim toparlandım canım ya regl olmadım daha bekliyorum en son geçen hafta değerim 5 e düşmüştü birdaha kan vermedim. Bikaç ay ara verip baslıcam tekrar
Çok sevindim toparlanmana canım baya düşmüş artık biraz dinlen iyi gelir sana da bende bu ay olmazsa erteleyeceğim artık seneye ocağa falan muhtemelen kızımın ilkokul zamanlarıyla denk gelmesini istemiyorum

Çok sevindim toparlanmana canım baya düşmüş artık biraz dinlen iyi gelir sana da bende bu ay olmazsa erteleyeceğim artık seneye ocağa falan muhtemelen kızımın ilkokul zamanlarıyla denk gelmesini istemiyorum
Ben erteleme yaparım diyemicem ama akışına birakcam benim kızımda bu sene 1. Sınıfa başlıyor

Yaaa çok mutlu oldum senin adına darısı hayırlısıyla başımıza

Kızlar ya şöyle sırtımın alt kısımlarında belime doğru bir sızı var. Böbrek ağrısı gibi ama hiç böyle bir belirti duydunuz mu? Bütün gün evi temizledim kafa dağıtmak için ondan da olabilir

Siz ne zamandır kullanıyorsunuz dulavrat otu hapını bende canfeza sezgin hocanın dulavrat otunu almayı düşünüyorum siz hangi marka kullandınız acaba pcosluyum ben 4 senedir çocuk düşünüyoruz bı sene ocakta ilk kez gebe kaldım dış gebelik geçirdim malesef yazarsanız sevinirim

Kızlar bugün adet günümde olmadım.
Ama dünden beri olacakmışım gibi ağrı çekiyorum.
Olmamak beni çok mutlu ettiii
Sabah ilk idrarla test yapamadım şimdi kaset test yapsam mı ki ama yine negatif çıkarsa adete iki gün kala negatif görmüştüm
Yarını mı beklesem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…