TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Cumartesi takvime göre canım 🩷
ben de oyleydim canim bugun agrilar daha hafifledi, arada beyaz akintiyla beraber sarimsi akinti geliyor ama cok cok az. Genelde beyaz. Goguslerimin de ozellikle yanlari cok hassas.
Insallah yerlesme kanamasi olsunn💕 daha once regl oncesi hic tecrube etmedigin biseyse yuksek olasilikla yerlesme olabilirrr💕 heyecanlandim
Ay gelmesin devamı senin de canım🙏🏻 Yani bazen böyle gelip hemen ardından gelir regl bakalım bu sefer erken gördüm böyle bir leke. Ben de heyecanlandım inşallah ikimiz de güzel haber veririz 🩷
Olabilir canım hadi insallahhh ağrın sizin falan varmı peki başka ne belirtin var inşallah yerleşmesine ayy heyecanlandım rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar inşallah kuzum🤲☺️
insallah kuzum ağrım var ya regl olacak gibi aynı amin canım
Olması lazım ama göstermiyor kapatiyor😂
kız mı ki o zaman öyle derler 🙈

Tatlım başkalarından dinlemene gerek yok benm üstüne görme ihtimalim var iki gün sürdü adetim vücut ısımı bir gün düşüp çıktı yine kapak cızgısındem 0.3 derece bu akşam kan vermeyi düşünüyorum. Sanılanın aksine geç yumurtlamışım ona da zaten bir tane ilişki denk geldi gelmedi. Haberdar ederim seni özelden🥰
Hadi yaaa inşallah bebiş vardır canım güzel haberlerini bekliyorum 🥰

Cumartesi takvime göre canım 🩷

Ay gelmesin devamı senin de canım🙏🏻 Yani bazen böyle gelip hemen ardından gelir regl bakalım bu sefer erken gördüm böyle bir leke. Ben de heyecanlandım inşallah ikimiz de güzel haber veririz 🩷

insallah kuzum ağrım var ya regl olacak gibi aynı amin canım

kız mı ki o zaman öyle derler 🙈
Kız yada erkek devlette hiç yorumda yapmıyorlar😂

X