TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Anladım canım sıkma canını hiç vardır vakti saati. yani içim rahat etsin dersen yaptır canım onda birşey yok zaten

Ben de canım Yok takip etmemiştim ama o günleri de değerlendirmiştik biz yine olmadı nasip değilmiş.. inşallah senden güzel haber alırız canım
canim insallah, dua ediyorum bu ay guzel haberler gelsin insallah senden de, yumurtlama oncesi gunlerini de mutlaka degerlendir kendini sartlama yumurtlamada pik gordugun ve sonraki gune illa, oncesi de onemli. hatta sonrasi da bence onemli. sen 2-3 gunde bir guzelce beraberligini yasa, olucak insallah <3

Anladım canım sıkma canını hiç vardır vakti saati. yani içim rahat etsin dersen yaptır canım onda birşey yok zaten
Sağol canım bakıyım bi randevu bulabilirsem. Eşim de gidecek artık büyük ihtimalle. Senden bekliyorum güzel haberleri artık <3
Çok sağol canım benim de dualarım seninle. Bu ay tatildeydik güzel değerlendirdik o yüzden umutluydum çalışırken zor oluyor ama kısmet ne zaman geleceği belli olmaz tabi bizim istememizle olmuyormuş malesef. Doğru zamanda sağlıkla olsun inş <3

gitsin canım eşinde çok iyi olur aklınızda soru işareti kalmaz en azından. ben yarın gün koyduk ya yapıcaz diye gerim gerim geriliyorum ya

Ay insallah olur. Bende geçen sene 2 3 ay yaptım olmadı adetlerim düzensizdi.
Daha önce 3 düşük yaşadım sebebi bulunamadı suanda böyle bir sonucum var ilki 2 3 gün önce alttaki bu sabah aynı şeyleri yaşar mıyım diye korkuyorum 1 buçuk yıldır deniyoruz neredeyse

Eklentiler

• 6C12D130-3108-499E-94F7-B52213AC9786.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 31
Tovbeesttt bunun nasıl açıklaması olur bilemedim
Doktorlar lh testi gebelik göstermez diyormuş
Aynen öğleden sonra dışarı çıkıp test alcam dayanabilirsem sabaha ins testlencez hepimiz
Bende 1 saate gidip alıcam kimseye görünmem umarım geçen ay alırken alt komşumla kasa da arka arkaya denk geldik gördü test aldığımı hiç bişey demedi biraz soğuk biri (alman) yan evde de babası oturuyor o aşırı sıcakkanlı biri neyse 1 hafta sonra karşılaştık 70 yaşındaki babası bana hamilemisin diye sordu ben şok o yüzden kimseye gözükmesem iyi olacak yoksa bu kafayı yemiş diyecekler

Canım hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah bebişin. Güzel şeyler olsun inşallah kötü düşünmemeye çalış. Gecikme var mıydı?

Canım hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah bebişin. Güzel şeyler olsun inşallah kötü düşünmemeye çalış. Gecikme var mıydı?
Ay bu hamilesin demek mi olmaz diye pek dillendiremiyorum bile adetlerim düzensiz maalesef ama 5 6 aydır 30 35 gibi oluyorum 1 kere 40 olmuştu suanda 43 bitti

Ben kendim sanki bugün de test yaparmisim gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…