TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bende 1 senedir deniyorum her ay gecikmelerim oluyor bütün testlerim normal hormon dahi anne olmak için hiç bir sorunum yok eşimde vorikosel çıktı 2 ay önce ameliyat oldu sperm sayıları normal ama hala denemeye devam ediyoruz bu ay yerleşme kanaması gibi birşey yaşadım adetime 10 gün var dün beta verdim sonuç yine negatif ama hala umudum var umarım erken olduğu için testte çıkmamıştır. Umarım yakın zaman da kavuşursun

Aa bu kadar olur forumda gezerken sen aklıma geldin göremedim hiç nasıl gidiyor acaba hamileliği diye düşünmüştüm :) İyi canım bat bekliyorum bakalım hayırlısı senin nasıl gidiyor
Kalp kalbe karsiymis bakk güzel gidiyor sıcaklarda biraz bunaliyorum ama simdiden16.haftaya girdik çok şükür canım

Var canım regl olacakmış gibiyim aynı Senin nasıl devamı gelmedi dimi?
ben de oyleydim canim bugun agrilar daha hafifledi, arada beyaz akintiyla beraber sarimsi akinti geliyor ama cok cok az. Genelde beyaz. Goguslerimin de ozellikle yanlari cok hassas.
Insallah yerlesme kanamasi olsunn daha once regl oncesi hic tecrube etmedigin biseyse yuksek olasilikla yerlesme olabilirrr heyecanlandim

Ay kızlar az önce wcye gittim çamaşırıma kahverengi leke gelmiş 3 gün var regle yerleşme olabilir mi heyecan yaptım 3 34brc34 halolita beezuus
Olabilir canım hadi insallahhh ağrın sizin falan varmı peki başka ne belirtin var inşallah yerleşmesine ayy heyecanlandım rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar inşallah kuzum

Ya acaba @sifa1986 Freshmommy naptilar acaba hiç sesleri çıkmıyor
Tatlım başkalarından dinlemene gerek yok benm üstüne görme ihtimalim var iki gün sürdü adetim vücut ısımı bir gün düşüp çıktı yine kapak cızgısındem 0.3 derece bu akşam kan vermeyi düşünüyorum. Sanılanın aksine geç yumurtlamışım ona da zaten bir tane ilişki denk geldi gelmedi. Haberdar ederim seni özelden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…