TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Selam kızlarr, ben de katılayım aranıza. Başka bir grubu takip ediyordum ama buradaki akış daha hareketli geldi ve yüksek enerji aldım sizlerden. Benim yumurtlama 24 temmuzda oldu. Çatlama günü hariç önceki 2 günü değerlendirdik inşallah bebeğim benimledir. Yumurtlamanın 6.günü bugün belimde ve kasıklarımda ağrı var acaba 2. yumurtlama mı dedim ama değilmiş. Yerleşme olabilir mi acaba bu ağrının nedeni? Bu arada geçen ay hsgden sonra kimyasal geçirdim.

Yerlesme belirtileri 6.gun basliyormus zaten olabilir yani

Yani 3,4 gün kala yapmak bi nebze makul kalıyor geçen ay 9 kala yapmıştım tam bir akıl tutulması oluyo insan da yok silik mi çıktı yok kuruma mı amannn
Aynen öyle gözüm şaşı oluyo benim de çizgi görebilecek miyim var mı bişey diye artık test almayı bıraktım evde hep test bulunduruyodum önceleri

Kızlar selam,
Ben de neredeyse tüm belirtiler var aşırı idrara çıkma 1 saatte bir çıkıyorum resmen
Şişkinlik, göğüs hassasiyeti, kasık batması
bu ay çok umutluydum, hassas olduğunu duyup laboquick marka kaset test almıştım adetime 2 gün var sabah yaptım ancak negatif
Çok üzüldüm sizce pozitife döner mi ki

kuzum benim de belirtiler tahmini yumurtlama gunumden hemen sonraki gun basladi gogus sisligi, kasik agrisi, hala da var. yumurtlamadan dolayi degildir bence de insallah yerlesmeden dolayi olsun :)

Regl ağrım var benim de kasıklarım da akıntı geliyor ama tabi ki kısmett canım
canim canim insallah hamilelik belirtisidir

ben yine yerlesme kanamasi gordum dun, korkuyorum gecen ayki seyler yine olacak diye, dusunmemeye calisiyorum regl gunum gecene kadar beklicem

Selamm. Yumurtlamadan beri ağrı yaşayanlar olarak çok benziyoruz hahah inşallah yerleşmedir canım buna kesin bir şey demek mümkün olmaz sanki

kuzum benim de belirtiler tahmini yumurtlama gunumden hemen sonraki gun basladi gogus sisligi, kasik agrisi, hala da var. yumurtlamadan dolayi degildir bence de insallah yerlesmeden dolayi olsun :)
Ayyy inşallah canım, gögüslerim de hafif şiş dolgun hissediyorum. İnşallah müjdeli haberi alırız bu ay

canim canim insallah hamilelik belirtisidir

ben yine yerlesme kanamasi gordum dun, korkuyorum gecen ayki seyler yine olacak diye, dusunmemeye calisiyorum regl gunum gecene kadar beklicem
Canım hastalıktan dolayı benim belirtiler de birbirine girdi artık neyi neye yoracağımı şaşırdım vallahi çok düşünmemeye çalışıyorum en iyisi beklemek gibi duruyor
Ama yerleşme kanamasından korkma kuzum illa kimyasal olacak diye bişey yok ki yerleşme kanaması görüpte sağlıkla kucağına alan milyonlarcaaa insan var lütfen kötü düşünceleri at kafandan

kuzumm evet az once gittim geriye okudum gecmis olsun cok enfeksiyon nerden cikmis cok uzuldum, dinlen bol bol su ic hersey olabilir evet iyiye yoralim

ben de beynimi oyalayip iyiye yormayi planliyorum herseyi insallah kuzumm dua ediyorum bize <3

ne güzel bak gelmemiş kasık ağrısı normal diyorlar kendini yormamaya çalış bu süreçte inşallah olumlu sonuçlar alırızz
asiri yavas hareket ediyorum evet korkudan ben de okudum da iste gecmis tecrubeler dusuncelerimi ele geciriyor sanki

insallah canim dua ediyorum sana da guzel haberler gelecek bu ay insallah

asiri yavas hareket ediyorum evet korkudan ben de okudum da iste gecmis tecrubeler dusuncelerimi ele geciriyor sanki

insallah canim dua ediyorum sana da guzel haberler gelecek bu ay insallah
yok yok kötü düşünceleri kov kafandan ah canım çok teşekkür ederim inşallah aynı dönemin anaları oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…