TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlaar merhaba birşey sormak istiyorum bilgiisi olan arkadaslara benim bu ay muhtemelen 2. Yumurtlama birinicsini adetin 11.gunu hissettkm ağrıyla ama catladimi catlamadimi sonuc olarak bilgim yok sonra ben bunu adetin 19-20-21-22 gunlerinde yaptim bu şekilde çıktı adetim normalde dün olmam gerekiyordu 30. Gün olurum ama olmadim. Bugun kaset test yaptim gebelik için negatif çıktı. Şimdi SİZCE ben bu son yumurtlamaya göre mi adet tarihim olacak benim yani ilk testi 17 temmuzda yaptim 20 temmuzdakinde siliklesme var hafif.sekilde bu tarihleri mi baz almam gerekir

Eklentiler

• 20240720_174108.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 28
tam suan sizle ayni gibiyim, o pembe akinti geldi.agrim hala var devam da etmoyorama belki sokulur regl diye bekliyorum bilemedim, gecen ay da kimyasalim var diye korkuyorum

Sizin o lekelenme sirasinda da agriniz var miydi?
Agrı akıntının geldıgı gunu vardı, ertesı gun bıcak gıbı kesıldı.akıntıda bıdaha hıc gelmedı ozaman şüphelendım zaten,yarına adet olmazsanız test yapın hemen

Kizlarr bilgisi olan yardimci olabilir mi kafam cok karışık bugün test yaptim negatiff normalde dün adet olmam gerekiyordu

Agrı akıntının geldıgı gunu vardı, ertesı gun bıcak gıbı kesıldı.akıntıda bıdaha hıc gelmedı ozaman şüphelendım zaten,yarına adet olmazsanız test yapın hemen
adetim normalde 4 agustos gibi gelmeli, bekliyim diyorum gecen ay boyle oldu sonra kimyasal oldugunu ogrendim cok uzuldum benim de azaldi simdiden agrim baktim baska leke de gelmemis ama korkuyorum, dua edin olur mu sizinki gibi olsun insallah

Kızlar selam bugün bi ovü testi yapayım dedim böyle çıktı acaba bu geçirdiğim enfeksiyon yüksek çıkmasına sebep olmuş olabilir mi. Bata 7 gün var

Eklentiler

• IMG_6531.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 18
Ya canim bazen hamile olanların ovulasyon testi böyle çıkıyormuş ya öyle olmasın birde
Bilmiyorum kuzum evet duydum öyle çıktığını ama geçen okumuştum regl olacağı gün de pik göstermiş testi birinin. gerçi ben geçen ay yumurtlamadan sonra da regl ye kadar yaptığım da böyle çıkmamıştı ama bilemedim enfeksiyon falan da etkiledi mi acaba diyorum

O kişi benim 2-3 gün sonra erken gebelik yapsanız belki gösterir eğer varsa, ovulasyona güvenim kalmadı başıma gelenden sonra

Merhaba adet dönemiyle lh yükselmesi bana hiç mantıklı gelmedi çünkü lh yumurtlamada veya gebelikte yükselişe geçen bir hormon. Adete yakın tam tersi düşmez mi? Biraz daha bekleyip erken gebelik falan yapın isterseniz. Enfeksiyonla da lh alakası olduğunu sanmam. İnşallah hayırlısıyla gebelik sebepli pik çıkmıştır. Çatlamayı görmüş müydünüz? Acaba 2 kez mi yumurtlama oldu

O kişi benim 2-3 gün sonra erken gebelik yapsanız belki gösterir eğer varsa, ovulasyona güvenim kalmadı başıma gelenden sonra
Ayyy canım yaa vallahi okuyunca şok olmuştum ama haklısın benim bile sarsıldı güvenim senden sonra strip testim var elimde bat 6 Ağustos. 3 ünde yapmayı düşünüyordum bende o gün bi etkinliğimiz var dikkat edeyim kendime diye. Senin peki öncesinde yaptıklarında koyumuydu böyle yoksa bat günü birden mi koyulaştı

İnşallah hayırlısı neyse o olsun canım sadece bunla ümitlenmek istemiyorum ama enfeksiyon etkiler mi etkilemez mi onu bi düşünmedim değil
Benim arkadaş da yeni hamile bu da kan vermiş orda hamilelik gozukmemis sonra tabi adet gecikmesi oluyo 20 gün falan beklemiş çıksa kanda çıkardı gebe değilim diye sonra test aliyo hamile olduğunu öğreniyo. Ama senin ultrasonla muayene ettiyse orda gözükür muydu hamile olsaydı onu bilemedim insan ne düşüneceğini şaşırıyo onda da enfeksiyon var sen gene antibiyotik kullanma ne olur ne olmaz

Canim şöyle oldu benim, regl günümden 1 gün önce baya bi koyu çıktı, regl olmam gereken günde ise bildiğin pik çıktı T çizgisi C den daha koyuydu. Ertesi gün regl oldum ama, ovulasyon yaptıgımda biraz silikleşmişti. Ya yumurtladım o gün ya bişe yoldu bilemiyorum. Ama sonuç olarak regl oldum.

Yada elinde test varsa sonra gebelik testi yaparsın canım

Tam hayal kırıklığı olmuş ya. Bence ovülasyonla gebelik bakmak sağlıklı değil lh güven olmaz çünkü
Kesinlikle. Yani gebelik testinde silik çizgi bile güvenilir değil artık çıktı mı şak diye çıkmalı tamam diyebilmem için. Bu ay 3 kez silik çizgi ve regl zamanı ovulasyon pik gördüm. Yaşayabileceğim tüm hayal kırıklıklarını ultra herşey daihl paket şeklinde yaşadım resmen

Kızlar selam bugün bi ovü testi yapayım dedim böyle çıktı acaba bu geçirdiğim enfeksiyon yüksek çıkmasına sebep olmuş olabilir mi. Bata 7 gün var
Merhaba, benim de bata 7 gun varken pik cikmisti hatta 3 gun pik kaldi gebelik de degildi adet de 2.kez yumurtlama oldu

Eklentiler

• IMG_20240719_183826.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…