TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Selamm. Yumurtlamadan beri ağrı yaşayanlar olarak çok benziyoruz hahah inşallah yerleşmedir canım buna kesin bir şey demek mümkün olmaz sanki
İnşallah canım teşekkür ederim, tabi kesinlikle net bir şey söylemek mümkün değil. Temennilerimiz gerçek olsun, güzel haberler alalım inşallah

İnşallah canım teşekkür ederim, tabi kesinlikle net bir şey söylemek mümkün değil. Temennilerimiz gerçek olsun, güzel haberler alalım inşallah
İnşallah canım yanlış anlama umut kırmak için yazmadım geçen aylarda da hep yaşadım ben de bu ağrıları ama hep reglle sonuçlandı ayırt edici bi özellik yok diyor hep hamile kalanlar da Umarım bu ay güzel haberler alırız hepimiz

Aa yok hiç öyle algılamadım merak etme. Hak veriyorum sana. Bebeklerimiz bizimledir inşallah

Canım bence erken gibi ama sana yordama olması açısından şöyle söyleyeyim. Geçen ay regl günümde silik çizgiyle öğrenmiştim laboquickte. O gün akşamına kan verdim HCG değerim 78 di. İnşallah pozitifi görürsün hayırlısıyla

Ay inşallah teşekkür ederim
Mecbur bekleyecegim inşallah olur

kuzumm evet az once gittim geriye okudum gecmis olsun cok enfeksiyon nerden cikmis cok uzuldum, dinlen bol bol su ic hersey olabilir evet iyiye yoralim

ben de beynimi oyalayip iyiye yormayi planliyorum herseyi insallah kuzumm dua ediyorum bize <3
Çok sağol kuzucum valla eşim hastalanmıştı 2 gün önce ondan geçti muhtemelen sanki korona gibi bişeydi valla çok fenaydı
Evet su içiyorum bol bol bi an önce gitsin vücudumdan

Bu sefer iyi olacak kuzum inşallah iyi düşünelim iyi olsun gayet normal bi süreç şuan yaşadığın içini ferah tut

Selamm hoşgeldin canım bende başka bir gruptan buraya geldim burası daha iyi benim de 23 Temmuz yumurtlama aramızda 1 güncük var kullandığım uygulamada bu günlerde yerleşme olacağı yazıyor yani evet yerleşme ağrısı olabilir inşallah öyledir

Hoş buldumm canım ayy hadi inşallah öyledir Geçmiş olsun bu arada okudum rahatsızlanmışsın çok çabuk geçer umarım. Hangi uygulamayı kullanıyorsun acaba, senin belirtiler var mı peki?

Hoş buldumm canım ayy hadi inşallah öyledir Geçmiş olsun bu arada okudum rahatsızlanmışsın çok çabuk geçer umarım. Hangi uygulamayı kullanıyorsun acaba, senin belirtiler var mı peki?
Teşekkür ederim canım bugün daha iyiyim femometeri kullanıyorum çok faydalı bir uygulama ben memnunum bende o kadar çok belirti var ki ama hastalıktanmıdır yoksa hamilelik mi inan kestiremiyorum. Ağzımın tadı hiç yok yürürken kalçam belim ağrıyor. Kasık ağrılarım var ara ara regl gibi. Süt kıvamında kremsi akıntım başladı dünden beri. Meme ucum sızlıyor göğüs ağrım da var. Halsizlik bitkinlik ay hahahahs bu Müge anlıya çıkan Zeynep ergül gibi oldum yüzde elliki kulak engeliyim jajsjsjsj

hahahahahahha offf asiri guldum

hahahahah evett bu arada beyaz kivamli akinti guzel bir belirti kuzu, bel ve kasik agrisi da oyle ve meme ucu agrisi da. guzel haberler gelsin insallah bu ay
İnşallah kuzumm hepimiz için ne belirtiler yaşadık bu zamana kadar ama inşallah vardır yaşlı teyzeler gibi yürüyorum bu hastalıktan beri

Çok güldüm ya Maşallah bence şahane belirtiler inşallah gebelik getiriyordur.

Aynen öyle gözüm şaşı oluyo benim de çizgi görebilecek miyim var mı bişey diye artık test almayı bıraktım evde hep test bulunduruyodum önceleri
Benim var toplu almıştım ovülasyonla beraber ama erken gebelik değil strip testlerden sanırım onlar da kaset test gibi oluyor. 20 tane gebelik testim var tutuyorum kendimiii

Benim var toplu almıştım ovülasyonla beraber ama erken gebelik değil strip testlerden sanırım onlar da kaset test gibi oluyor. 20 tane gebelik testim var tutuyorum kendimiii
Hangi ovulasyon testini alıyorsunuz acaba ? Ve internetten alınanlar güvenli midir sizce ?

Arada gelen Kasik ağrısı ve dediğin akıntı bende de var bakalım ne çıkacak atarsa 6

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…