TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba adet dönemiyle lh yükselmesi bana hiç mantıklı gelmedi çünkü lh yumurtlamada veya gebelikte yükselişe geçen bir hormon. Adete yakın tam tersi düşmez mi? Biraz daha bekleyip erken gebelik falan yapın isterseniz. Enfeksiyonla da lh alakası olduğunu sanmam. İnşallah hayırlısıyla gebelik sebepli pik çıkmıştır. Çatlamayı görmüş müydünüz? Acaba 2 kez mi yumurtlama oldu
Evet çatlamayı gördüm ikinci yumurtlama olacağını sanmıyorum pazar günü hastalandığım için doktora gitmiştim o zaman söylerdi doktorum değerlendirin diye düşünüyorum 🫣 bu arada o arkadaş yorum yaptı az önce cidden başına gelmiş böyle bişey acaba testi mi bozuktu bilemiyorum ama yaşanmış işte..

Evet çatlamayı gördüm ikinci yumurtlama olacağını sanmıyorum pazar günü hastalandığım için doktora gitmiştim o zaman söylerdi doktorum değerlendirin diye düşünüyorum 🫣 bu arada o arkadaş yorum yaptı az önce cidden başına gelmiş böyle bişey acaba testi mi bozuktu bilemiyorum ama yaşanmış işte..
Evet diyorum ya ovülasyona hiç güven olmuyor benim erken gebelik testim var onu yapmayı düşünüyorum 4 gün kala. Hoş yine güvenmicem negatif çıksa da erken yapmışımdır dicem ama olsun 😂

Yaa test perilerimi getirdin bak Allah'tan evde test yok dışarı çıkıp şu sıcakta da alamam😁🙈
Ay alma boşver kız dur azcık daha sabır 🙏😂
Benim arkadaş da yeni hamile bu da kan vermiş orda hamilelik gozukmemis sonra tabi adet gecikmesi oluyo 20 gün falan beklemiş çıksa kanda çıkardı gebe değilim diye sonra test aliyo hamile olduğunu öğreniyo. Ama senin ultrasonla muayene ettiyse orda gözükür muydu hamile olsaydı onu bilemedim insan ne düşüneceğini şaşırıyo 🙂 onda da enfeksiyon var sen gene antibiyotik kullanma ne olur ne olmaz
Canım 5. Günüydü yumurtlamanın ultrasonda gözükmesi imkansız gibi geliyor bana 🤷🏻‍♀️ 20 gün yine iyi beklemiş yaa arkadaşına bravo 😂
Aslında enfeksiyon antibiyotikten daha zararlı biliyor musun doktorlar öyle diyor içilmesi gereken zamanda içicez mecbur napalım canım
Canim şöyle oldu benim, regl günümden 1 gün önce baya bi koyu çıktı, regl olmam gereken günde ise bildiğin pik çıktı T çizgisi C den daha koyuydu. Ertesi gün regl oldum ama, ovulasyon yaptıgımda biraz silikleşmişti. Ya yumurtladım o gün ya bişe yoldu bilemiyorum. Ama sonuç olarak regl oldum.
Resmen yumurtlamışsın canım sen hani battan önce hamile kalanlar oluyor ya üstüne görme diyorlar demek ki böyle oluyor o şaşılacak iş cidden 😅🫠
Yada elinde test varsa sonra gebelik testi yaparsın canım
Bir kaç gün lh ile bakayım duruma göre canım cumartesi mecbur yapıcam zaten o zaman belli olur artık ☺️
Merhaba, benim de bata 7 gun var pik cikmisti hatta 3 gun pik kaldi gebelik de degildi adet de 2.kez yumurtlama oldu 🤭
Evet bildiğin yumurtlama olmuş seninde maşallah 🧿🥰 ben pazar günü kontrolde doktor söylerdi diye düşünüyorum ama buradaki doktorlara da pek güven olmuyor bilemedim. Burda bir arkadaş 6 gün önceden koyulaşmaya başlamıştı testi aynı marka test ikimizin. Bakalım gün gün bakıcam artık eğer ki yumurtlamaysa da asla değerlendiremem kısmet 😂

Evet diyorum ya ovülasyona hiç güven olmuyor benim erken gebelik testim var onu yapmayı düşünüyorum 4 gün kala. Hoş yine güvenmicem negatif çıksa da erken yapmışımdır dicem ama olsun 😂
Yani 3,4 gün kala yapmak bi nebze makul kalıyor geçen ay 9 kala yapmıştım tam bir akıl tutulması oluyo insan da 😂😂 yok silik mi çıktı yok kuruma mı amannn 😂😂

Ay alma boşver kız dur azcık daha sabır 🙏😂

Canım 5. Günüydü yumurtlamanın ultrasonda gözükmesi imkansız gibi geliyor bana 🤷🏻‍♀️ 20 gün yine iyi beklemiş yaa arkadaşına bravo 😂
Aslında enfeksiyon antibiyotikten daha zararlı biliyor musun doktorlar öyle diyor içilmesi gereken zamanda içicez mecbur napalım canım

Resmen yumurtlamışsın canım sen hani battan önce hamile kalanlar oluyor ya üstüne görme diyorlar demek ki böyle oluyor o şaşılacak iş cidden 😅🫠

Bir kaç gün lh ile bakayım duruma göre canım cumartesi mecbur yapıcam zaten o zaman belli olur artık ☺️

Evet bildiğin yumurtlama olmuş seninde maşallah 🧿🥰 ben pazar günü kontrolde doktor söylerdi diye düşünüyorum ama buradaki doktorlara da pek güven olmuyor bilemedim. Burda bir arkadaş 6 gün önceden koyulaşmaya başlamıştı testi aynı marka test ikimizin. Bakalım gün gün bakıcam artık eğer ki yumurtlamaysa da asla değerlendiremem kısmet 😂
Ya yanıltıcı olabilir tabi ki bu test su an ama burda kimdi hatırlamıyorum ovulasyon testiyle adete 6/7 gün kala gebe olduğu öğrenmişti en iyisi adet gecikmesini beklemek sonra golge aramaktan şaşı oluyor gözümüz 😂

Arkadaşlar regl tarihine 5 gün var. Hafiften alt karın ağrım başladı. Gebelik umudum bitti mi , yoksa gebelikte de olabilir mi ?

Ya yanıltıcı olabilir tabi ki bu test su an ama burda kimdi hatırlamıyorum ovulasyon testiyle adete 6/7 gün kala gebe olduğu öğrenmişti en iyisi adet gecikmesini beklemek sonra golge aramaktan şaşı oluyor gözümüz 😂
M mysterious7 tatlı gebeciğimizin 6 gün kala hep koyu gitti regl ye kadar 😍 testlerimizin markaları da aynı o da yurt dışında yaşıyor. Ama belli olmaz ben her ihtimale hazırladım kendimi artık 🤷🏻‍♀️ kesinlikle ya erken yapmak hiç iyi değil zaten

X