TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

suan gelmiyor o pembe sey peceteyle silince de ama bilmiyorum ne, belki devam eder agrim var cunku. sadece cok erken gecen ay kimyasalda da boyle olmustu bilemedim. umarim iyidir hersey.

canim sakin yapma erken cok fena oluyor insan erken yapinca, bekle regl gecikmenin 3-4.gunu yap. erken yapmanin faydadan cok zarari var. ben de bekletiyorum adetim gecmeden kesinlikle test yapmicam.

Merhaba hanımlar bende bu ay deneyenlerdenim. Sat 15 Temmuz ama sadece dün ovulasyon testinde birazcık koyulaşmayı gördüm.

Adet döngüm de 28 günde 1. Denemeye başladığımız ilk ay olduğu için hiç bilgim yok şansımız var mı yok mu boşuna mı bekliyoruz acaba

Yumurtlama dönemindesin şansın olup olmadığını reglin geçince anlarsın

Ay kızlar benim bu ay ki reglim çok değişik geldi asla akıntımın olduğunu anlamıyorum 2 saat önce değiştirmek için gittim ve korktum açıkçası çok yoğun olmuşum ya normaldir herhalde ağrı sancı yok her ay ağrıdan ölen ben bu ay çok rahat geldi

Adetimin 7. 10. ve 13. Günü denemelerimiz oldu yeterli olur mu acaba
2 günde 1 gün aşırı denediysen tutma ihtimali var 3 gün olunca biraz riskli çünkü yumurta 24 saat aktif kalıyor ama spermde 72 saat canlı kalıyor. Bi sorun yoksa tutar neden tutmasın hayırlısı olsun

2 günde 1 gün aşırı denediysen tutma ihtimali var 3 gün olunca biraz riskli çünkü yumurta 24 saat aktif kalıyor ama spermde 72 saat canlı kalıyor. Bi sorun yoksa tutar neden tutmasın hayırlısı olsun
Teşekkür ederim inşallah ilk kez denediğimiz için pek anlayamıyorum ama dünden beri kasıklarımda bi yoğunluk hissi ve kramplarım var. Yumurtlama dönemimden kaynaklı galiba

Kızlaar bır bucuk yılın sonunda bebişkoya kavuşabilmiş biri olarak şunu söylemek istiyorum size,özellikle test yapan arkadaslarıma daha once zıbılyon kez test yaptım hep gozume sokar bakardım 1 saat sonra bıle,eger varsa anındaa ama anınnda cıkıyor ıkıncı çizgi,hayali çizgilere takılıp üzülmeyin diye yazmak istedim çünkü ben bikaç kez kan verdım hayali çizgileri görüp sonra negatıfı gorunce üzüldüm.eger varsa anında belırıyor çizgi.ve eger sebepsiz yere beklemedeyseniz sakın aklınıza takmayın bebiş kendi istediğinde geliyor,sabredin,sadece iyi beslenın hareketlı olun gerisini Allah ve bebiş biliyor ,zaten görünen bir neden varsa en yakın zamanda tedavısıne bakmak en iyisi ama özellikle hersey normalken olmayan dostlarım sakın düşünmeyin neden neden neden diye(kendımden bıldıgım ıcın diyorum)sabredin ve tüüm isteyenler inşallah çift çizgiyi yaşasın o mutlulugu tatsın inşallahsizin için örneklerinide koydum hemen kar verdım beta 20ydi.

Eklentiler

• IMG_4510.jpeg
    17,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 28
Kötü düşünme canım neden kötü olsun ki döngün değişmiştir mevsimsel normal hiç canını sıkma Haklısın ben de beklicem dediğin gibi gecen aylarda söz vermiştim kendime

Sağlıkla kucağına al inşallah canım. Adet gecikmesinden sonra mı yapmıştın testi? Belirtin oldu mu?

Sağlıkla kucağına al inşallah canım. Adet gecikmesinden sonra mı yapmıştın testi? Belirtin oldu mu?
Yumurtlama testıyle takıp edıyordum,pikten 11 gün sonra yaptıgım testte net çıktı canım.belirtim adet olacagım sandım kasıgımda bıldıgın adet sancısı vardı,belim çok agrıyordu,hatta böbrege dogru,kum döküyorum sandım o derece:) sonra pecetede pespembe mınıcık bı akıntı gördüm (toplu ıgne bası kadar)dedım tamam adet oluyorum,ertesı gun bı baktım olmamısım hemen kosarak test aldım eczaneden ve çift çizgiyi gördüm çok şükürdarısı bekleyen herkese.

Aminn canım detaylı yazmışsın teşekkür ederim sağlıkla gelsin senin de bebişin

tam suan sizle ayni gibiyim, o pembe akinti geldi.agrim hala var devam da etmoyorama belki sokulur regl diye bekliyorum bilemedim, gecen ay da kimyasalim var diye korkuyorum

Sizin o lekelenme sirasinda da agriniz var miydi?

Kızlar ben regl oldum. Bu ayda yok yani ne yapacağım bilmiyorum. Doktor ilaçlı döngü takibi öneriyor yeniden ama benim umudum yok denesem mi acaba? Yurt dışında yaşıyorum aşılama ve tüp bebek masrafları çok fazla burda. Bu ay hiçbirşey yapmadan Eylül de Türkiye’ye gelsem tüp bebek denesek daha iyi sanki. 38 yaşındayım ve bilinen hiçbir sorun yok sadece yaş sanırım. Geçen ay letrozel (femera muadili ) içtim sadece iğne aldım ama gerek kalmadı yumurtam kendiliğinden çatladı. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…