TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Evet bugun 12.gundeyim daha test yapmadim aksam yapacağım ama yumurtlama adina bi belirti yok suanlik beklemedeyim
Döngün min30sa az kalmış bence canım ya hadi bakalım inşallah yakalarsın ben adetin ilk gününü 1sayarsak 18.gün gördüm

Dongum 28 gun, 2 gun kaldı bakalim sizin kac gun döngünüz
ah bi şey kalmamış çok iyi benim 38-34-30 olarak değişiyor belki kullandığım tahviye mi diyeyim ilaç mı diyeyim onlar yapıyordur dedim çünkü genellikle 38oluyordu

Hadi bakalim guzel haberler gelsin erken gebelik yapacak misiniz ilerleyen gunlerde
Hiç bilmiyorum canım ya çatlama gününden itibaren sayacağız sanırım daha 3.gün bugün ama erken öğrenebilmek adına yaparım büyük ihtimal çünkü iğne başlamam gerekiyor

Pıhtılaşma var canım benim gebelik başlar başlamaz iğne dedi doktorum. Takviye dediğim işte d vitamini b12 Demir folik asit mi de coraspin kullanıyorum canım
Tahmin ettim bana da dr. Hamile kalinca aspirin e baslamak lazin dedi, tup bebekte de kullanmistim zaten.bitkisel takviye falan mi diye dusundum de

Yarın aşılamam var kızlar 28 mm olmuş iğnemi yaptırdım 3 gibi olucak eşimle dün ilişki oldu ama inşallah sperm iyi çıkar

Tahmin ettim bana da dr. Hamile kalinca aspirin e baslamak lazin dedi, tup bebekte de kullanmistim zaten.bitkisel takviye falan mi diye dusundum de
He yok canım onlara hiç bulaşmadım. Doktorum ne verdiyse onları kullanıyorum. Bana coraspini gebelikten önce başlattı hep. Nisan ayından beri kullanıyorum mesela. Seninki de pıhtılaşmamı yoksa önlem amaçlı mı başlatacak canım

Butun testler yapildi ama onlem amacli sanirim hafif goruldu sanirim ama tup bebekte o zaten konuldugu icin oksapar uygulandi

Merhabalar anne olmak isteyen herkese rabbim gönlündekini versin inşallah biz de 2 yıl oldu deniyoruz ama olmuyor. Her türlü hormon tahlilleri, sperm örnekleri tahlilleri yapıldı rahim filmi çekildim hiçbir sorun yok ama olmadı. Bu süreçte ovulasyon testi kullandığım, çakşır suyu içtiğim, Mfk denediğim her türlü vitamin vs denediğim oldu. 2 olumsuz aşılamam da var. Bu ay en son çare tüp bebek tedavisine giriştik. Şimdi sonuç bekliyorum. 14 Temmuz kan testi günüm. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın. Tüm bebek bekleyen annelerin duacısıyım. Sizinle ben de beklemek isterim.

inşallahpozitifi göreceksiniz rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…