TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar selam dayanamayıp üye oldum cevap vermek istedim:) adet döngüm 33 dün 2 gün önce yumurtlama gördüm 20. Güne denk geldi 19-20-21. Günleri değerlendirdim ovülasyon ile yakaladım inşallah doğrudur . İlk defa gebelik deniyorum refleks 12 gün var

İhtimali yüksek inşallah olurrr canim iyi yaptin yazdin, burada motive oluyor insann , guzel haber verirsin bize inşallah

olsa bunda da cikar bence ben bu ay elendim bebek sizden bekliyorum haber
canım inşallah hep birlikte görürüz pozitifleri. valla ben hala yumurtlamadım koyu renk çıkıyo ama pik değil 16. gün oluyor sanırım daha 12 deyim az kaldııı. ya bide bişe sorucam pik ve çatlama üstüste oluyor ya. iki gün üstüste mi değerlendirmek lazım kızlar?

Şimdi yumurtalama günü ve o günlerde ilişki oldu ya benim reglime 12 gün var ne zaman belli olur çok heyecanlıyım bu arada bugün hafif baş dönmem oldu

MErhaba inşallah açtığınız konu başlığı şans ve güzellikler getirir size bize hepimize
Nisan ayından itibaren korunmayı bıraktım ben de ovülasyon testi ile ilerliyorum.çatlamayı da gördüm geri sayım başladı benim için beklemedeyim. Tüm herkesin yeni hicri yılbaşında tüm dilekleri kabul olsun inşallah 777 ya Hak

Eklentiler

• 7A324554-34E7-4C74-AFA6-45DDB967D9E1.png
    560,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 27B418C1-63E3-4010-80C3-4B8A740E0A6F.png
    598,3 KB · Görüntüleme: 32
  • 08F17C97-9797-407F-B2A5-5D264363CC66.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 27
29 çıktı sonuç inşallah sağlıkla ilerler yükselir nolur dua edin inşallah hayırlısıyla sizde güzel haberler alırsınız
Sakın bir yere uzanmaya çalışmayın. Hep dinlenin bol bol havuç yiyin. Avokado ve muz yiyin. Değeriniz düşük. O yüzden bunları diyorum hayırlı olsun

Amin inşallah hepimiz icin guzel bir ay sonu olsun ...

Herkes icin guzel bir ay olur, olumlu sonuclari goruruz insallah hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…