TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Aynı saatlerde yapmaya dikkat et .
Ben bu testlerde hiç pik yakalayamazdım ya
canım yaşadığın durum için çok üzgünüm rabbim sana sabır güç versin öncelikle başın sağolsun diyeyim.
genelde öğle saatlerinde yapıyorum ama tabi ama değişiyor çalıştığım için 12-1-2 gibi yapıyorum

sağ yumurtalığımds çok yumurta varmış ama pcos değilim her ay yumurtlayıp adet oluyorum diye doktorum sorun yok dedi, 30 günde bir oluyorum canım
Anladım canım sorun yoksa o zaman takip et elbet pik olacak. Özellikle 15. Gün pik olabilir 16 da silikleşir(çatlar) 30 günde adet oluyorsan o civarlar olur.

Sağlasın canm
İşte o saatler bile etkiliyormuş bir türlü çözemedim ben bunu kullanmayı valla
İlk gebeliğimden önce yumurta geliştirici ilaç kullanırken bile pik yakalayamadım ben bu testlerde kontrole gittiğimde yeterli olgunluktaydı .bide doktor eger takip edeceksen sabah akşam yap demişti o testi sabah pik olup akşama çatlamış olabilr diye

Siz geri sayımdasınız sanırım kaçıncı gün bugün nasıl değerlendirdiniz yani yumurtlamanın pik yaptığı zamanları mı yoksa çayladığında mı
Ben ovülasyonda pik görmeden önce silikti. Birgün sonraki sabah 6 Temmuz koyulaştı o gün ve diğer günü değerlendirdim. Bı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…