TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yumurtlama sonrasi kabızlık ve karın şişliği çekiyorum tabi ki Daha 11/12 gün var çok erken ama rahatsız etti siskinlik
Sanırım biraz hareket ettikçe gün içinde ağrılarım tekrar başlıyor bacak iç kısmında sızlama var ve vajinam acıyor ama cidden çok erken ya ne olacak böyle halimiz bilmiyorum

Kizlar bat 29 temmuz , bugun sanki regl olacakmisim gibi agrim var tam regl öncesi başladı başlayacak gibi ağrım ama regl yok gelmedi inşallah hamileliktendirr

Kızzlar malum regl olmuştum. Yeni ay çalışmalarına başladım 22 Temmuz pazartesi reglim bitti. Dünü değerlendirdik. Birkaç gündür de uzayan şeffaf akıntım vardı ovulasyon testiyle de bir denemek istedim. Şöyle bir sonuç çıktı pik mi şimdi ben hiç anlamıyorum yardımcı olur musunuz (LH pcosdan dolayı yüksek oluyo bende )

Eklentiler

• IMG_0786.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 31
Yumurtlama dönemine girmişsiniz uzayan akıntı onu gösteriyor sanirim bu günleri değerlendirin

Normalde bu pik canım ama pcos dan dolayı emin olamadım. Ama akıntın vs varsa zaten değerlendirin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…