TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Bende de aynı şeyler var canım gögüs ağrısı ve kasık bölgesinde sancı. Ovulasyon benim de uygulamada 19u gösteriyordu. Belirtiye yormak istemiyorum geçen aylarda da benzer şeyler olduğu için ama görünce de yazmak istedim inşallah bu sefer gebeliktendir :) Bir de gaz sancısı oldu dün çok fena ahhaha

Canim inan turkiyedeyken cok soyledim doktorlara ama bakmadilar ben de daha fazla ugrasmadim, onlem amacli aliyorum ben de sorun olmaz diye icim rahatladi sende de duyunca

canim umarim oyledir evet herkeste belirtiler benzer bi de gecen aylardaki kendimi dusunuyorum var miydi bu belirtiler diye ama tatildeyd diye sanirim cok dikkat etmedim kimyasal oldugumda. Insallah canim hepimiz yasayalim tesekkurler guzel dilegin icin

ay evet kuzu oturup da bu ne bu neden diye vucudumu dinlemek istemedim ama boyle baslayinca emin olamadim, suan cok cok asiri degil sanci cok hafif ama yine de goguslerim sabah mesela giyinirken cok hassasti, bakalim gorucez. gectigimiz aylarda da boyle olmus muydun? Gecen ay kimyasaldi ya benimki dusunuyorum olmus muydum diye ama tatil yapiyoduk diye dikkat etmemis olabilirim olmicak heralde bu ayda diye sanirim

canim insallah ya yani cok erken basladi bu kez benim ben anlamadim ama evet iyiye yoralim cok kendimizi dinlemeyelim umarim vardirr bu ay gaz sancisi da bir belirti ama yine onu da yormicam senin icin

Benimde şuan geçti canım kasık ağrım dün öğlen başlayıp gece uyuyana kadar vardı sabah kalktığımda yoktu.
Geçen ay da varmış baktım sonra geçmiş gaz ve baş ağrısı varmış şuan biraz gaz var o da çok az ama. Demek ki benim oluyormuş yumurtlama sonrasında bi gün falan.
Ama afedersin 2 gündür ishal var o hiç olmazdı. Sanırım üşüttüm birde göğüslerimde çok hafif var varla yok arası.
Yani benim belirtiler şuan için normal ilerliyor ishal hariç

Yumurtlama sonrasi kabızlık ve karın şişliği çekiyorum tabi ki Daha 11/12 gün var çok erken ama rahatsız etti siskinlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…