TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

bu arada sıfır belirti benim zaten adet olduğum gün ağrım başlar genelde. bence bu ay da olmadı benim ya bilmiyorum sizde varmi belirti Puxhu Sebo03 K kadingibikadiinnn kimyonkokusu
Benim hergün başka belirtim oluyo ya gebelik bende de yok şiştim çünkü regl olcam 6 gün varken test yaptım işte bişey çıkmadı testte bozuk olabilir ama bilmiyorum da hiç umudum yok

Benim hergün başka belirtim oluyo ya gebelik bende de yok şiştim çünkü regl olcam 6 gün varken test yaptım işte bişey çıkmadı testte bozuk olabilir ama bilmiyorum da hiç umudum yok
valla bende de umut yok ya hicbisey yok çünkü. 6 gün erken ya belkide vardır belli olmaz. ben de tutucam kendimi test yapmicam ya daha stres oluyorum öyle

valla bende de umut yok ya hicbisey yok çünkü. 6 gün erken ya belkide vardır belli olmaz. ben de tutucam kendimi test yapmicam ya daha stres oluyorum öyle
Evet ben de bat günü yaptım negatif cikti, reglim 3 gun gecikti hala yok ama yine test yapmak istemiyorum biraz daha beklicem varsa zaten insallah öğrenirim 2-3 güne

Ben dün sabah pik, akşam çatlama gördüm. Değerlendirdik, ondan beri de sol yumurtalığımda bir sızı var. 1 günde belirti gösteren ilk hamile olmayı umuyorum

Ben dün sabah pik, akşam çatlama gördüm. Değerlendirdik, ondan beri de sol yumurtalığımda bir sızı var. 1 günde belirti gösteren ilk hamile olmayı umuyorum
Bu gruptaki 4 üye bende dahil ilişkiden sonra kasıkta sancıdan duramadık akıbetimiz henüz belli değil son günler
bzcxa Sebo03 K kadingibikadiinnn dimi kızlar

Evet ben de bat günü yaptım negatif cikti, reglim 3 gun gecikti hala yok ama yine test yapmak istemiyorum biraz daha beklicem varsa zaten insallah öğrenirim 2-3 güne
Sizin 10 Temmuz mu çatlama oldu eğer öyleyse bat gününüz 25 Temmuz olması gerekiyor

Hap ile ilgili bir bilgim yok kuzumm ama erken gebelik testi de olsa 4 gun kala cikmayabilirr beklemeye devam ett
Ediyorum canım ne yapayım ama umudum nerdeyse yok. Sanki sancılarım bile azaldı. Bugün üçüncü gün kasıklarımda sancı var nedenini anlayamıyorum. İlk gebeliğimde olmamıştı böyle. Onu hiç anlamamıştım bile. 10. Haftada 7 haftalıkken kalbi durdu dediler. Çok zor beklemek Allah yardımcımız olsun hepimizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…