TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yumurtlama dönemine girmişsiniz uzayan akıntı onu gösteriyor sanirim bu günleri değerlendirin
Normalde bu pik canım ama pcos dan dolayı emin olamadım. Ama akıntın vs varsa zaten değerlendirin mutlaka 🥰
Uzayan akıntım bugün yok ama bilemedim. Çatlamış mıdır ki Genelde gün aşırı yapıyoruz piki görünce üst üste mi değerlendirmek gerekir

Uzayan akıntım bugün yok ama bilemedim. Çatlamış mıdır ki Genelde gün aşırı yapıyoruz piki görünce üst üste mi değerlendirmek gerekir
Evet pik öncesi pik ve çatlama en önemli günler. Benimde bu ay öyle çok uzayan akıntım olmadı ovülasyona göre değerlendirdim hep

Ya kızlar 1 senedir bebek için uğraşıyoruz bu ay da hiç umudum yok ama çatlamanın üstünden 7 gün geçti. Hiç göğüs hassasiyetim yok. Normalde de olmaz zaten adet öncesi. Ama gebelikte illa göğüs hassasiyeti olur mu ya? :/ yani göğüs hassasiyeti olmadan hamile kalanınız var mı

Ya kızlar 1 senedir bebek için uğraşıyoruz bu ay da hiç umudum yok ama çatlamanın üstünden 7 gün geçti. Hiç göğüs hassasiyetim yok. Normalde de olmaz zaten adet öncesi. Ama gebelikte illa göğüs hassasiyeti olur mu ya? :/ yani göğüs hassasiyeti olmadan hamile kalanınız var mı
Benim olmuştu ama olmayan da çok kişi okudum burda yok diye hamile değilsin anlamına gelmez bence

Benim göğüs hassasiyetim olunca regl oluyorum bu ay hassasiyet yok dün bat günümdü olmadı ve ayrıca ağrımasına gerek yok ki

Kizlar size bi sey soracagim benim normalde dongum 28-29 gun ama gectigimiz haftasonu ovulasyon 2.defa pik oldu ya bu durum bat ı degistirir mi

X