TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yumurtlama sonrasi kabızlık ve karın şişliği çekiyorum tabi ki Daha 11/12 gün var çok erken ama rahatsız etti siskinlik
Sanırım biraz hareket ettikçe gün içinde ağrılarım tekrar başlıyor bacak iç kısmında sızlama var ve vajinam acıyor😒 ama cidden çok erken ya 😅 ne olacak böyle halimiz bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Kızzlar malum regl olmuştum. Yeni ay çalışmalarına başladım 🤭 22 Temmuz pazartesi reglim bitti. Dünü değerlendirdik. Birkaç gündür de uzayan şeffaf akıntım vardı ovulasyon testiyle de bir denemek istedim. Şöyle bir sonuç çıktı pik mi şimdi ben hiç anlamıyorum yardımcı olur musunuz 🥲(LH pcosdan dolayı yüksek oluyo bende )

Eklentiler

• IMG_0786.jpeg
    IMG_0786.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızzlar malum regl olmuştum. Yeni ay çalışmalarına başladım 🤭 22 Temmuz pazartesi reglim bitti. Dünü değerlendirdik. Birkaç gündür de uzayan şeffaf akıntım vardı ovulasyon testiyle de bir denemek istedim. Şöyle bir sonuç çıktı pik mi şimdi ben hiç anlamıyorum yardımcı olur musunuz 🥲(LH pcosdan dolayı yüksek oluyo bende )
Yumurtlama dönemine girmişsiniz uzayan akıntı onu gösteriyor sanirim bu günleri değerlendirin

Normalde bu pik canım ama pcos dan dolayı emin olamadım. Ama akıntın vs varsa zaten değerlendirin mutlaka 🥰

X