TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benimde yarın inşallah gelmez de gebe kalmış oluruz herhangi bir belirtiniz var mı
İnşallah canım Ateş basması dışında herhangi bir belirtim yok bugün hafiften karnımda ara ara ağrı oldu ama göğüs ağrısı vs hiçbir şey yok çok da ümitli değilim açıkçası hayırlısı artık sizin var mı belirti?

Zaten yapmayi dusunmuyordum elimde bi tane test kalmisti bunu yapayim oylesine de gerek kalmayacak zaten dedim

Bende de hiç yok ama bence belirti olmaması daha iyi şu ana kadar oldu da ne oldu ben gebelik belirtilerinin 4 hafta sonra olduğuna inanıyorum o yüzden bilemedim

Piki bugün gördüm ben ve tamamen aynı şekilde bir ağrı yaşıyorum sol yumurtalığımda. Sanki içerden çekip kıvırıyorlar gibi

Piki bugün gördüm ben ve tamamen aynı şekilde bir ağrı yaşıyorum sol yumurtalığımda. Sanki içerden çekip kıvırıyorlar gibi
Yarına çatlayacak canım çok fena bir ağrı o ya resmen bugün bile sızladı ama o ağrı geçti. Sabah kalktığımda gitmişti o ağrı. Aynı öyleydi bıçak saplanmışta orada kalmış gibiydi

Kızlar miratech ovulasyon kullanan varmı Perşembe cuma pikti cumartesiden siliklesmeye başladı cuma cumartesi pazar pazartesi değerlendirdik bugün yeni yaptım hatta gene pik olacak gibi bu markayı hiç anlamadım . En alttaki yeni yaptigim

Eklentiler

• IMG20240724004415.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG20240724004357.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 14
Progesteron kaç çıkmıştı peki sizde bendede prolaktin yüksekliği varmis pkodan şüphelenip gitmistim
12 falan çıkmıştı, yumurtlma gerceklesmis sorun yok demişti dr
Prolaktinim de sınırda çıkmıştı en son ama yüksek değil dedi ilac vermedi, sizin kac?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…