TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

İyi akşamlar kızlarım, bugünü bitti sayarsak kaldi 5 günüm. Kasık bölgemde inanilmaz baskı hissediyorum minik kramplar gibi göğüslerim sisti tabiki zaten her regl öncesi boyle oluyor , bide kolumu kaldırmaya halim yok iki üç gündür bugünde öyleyim gün içinde birkac kez uyuyakaldim kanepede smdi yemek yapiyorum ama hep oturacak yer ariyorum kendime hadi ne hayırlısı diyorum regl gününden önce test yapmayacağım söz verdim kendime 🥹🥹🥹
Sizlerde durumlar nasil
İyi akşamlar. Benimde aynı 5 gün var ve sancım var hafif. Erken sonuç veren test aldım yarın yapacağım. Bekleyemiyorum. İki gecedir uyuyamıyorum acaba mı diye düşünmekten. İnşallah hamileyizdir

İyi akşamlar. Benimde aynı 5 gün var ve sancım var hafif. Erken sonuç veren test aldım yarın yapacağım. Bekleyemiyorum. İki gecedir uyuyamıyorum acaba mı diye düşünmekten. İnşallah hamileyizdir
Ayy inşallah öyledir canimm, yarin testten sonra buradan sonucu bize de yaz merakla bekleyecegimmm

Benim de ovulasyon denediğim 2.ay. Geçen ay doğru düzgün pik göremeden silikleşti gibi gelmişti. Bugün tam pik yakaladım. Değerlendirdik bakalım. Yarın yolda olacağız umarım yarın çatlama olmaz da ertesi gün olur diye dua ediyorum 😅 İnşallah güzel haberler alırız kızlar bu ay

Kizlar gebelik yaptım bi sey goruyor musunuz 🤔

Eklentiler

• IMG_20240723_223403.jpg
    IMG_20240723_223403.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 58
X