TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

12 falan çıkmıştı, yumurtlma gerceklesmis sorun yok demişti dr
Prolaktinim de sınırda çıkmıştı en son ama yüksek değil dedi ilac vermedi, sizin kac?
Benim 55 çıktı doktorum ilaç vermedi ama ben dinlemeyip kendim dostinex alıp ikiye bölüp içiyorum haftada 2 kez henüz 2 tablet içtim daha neden vermedi anlamadım çoğu doktor bu değerlerde veriyor

Ay inşallah bu ay diğer aylardan daha çok ihtiyacım var çalışma koşullarım çok ağır sürekli nöbet tutuyorum gebe olursam anca kurtulabilirim
Kolaylıklar dilerim Benim de yurtdışı gidip gelme durumları var oldukça yoğun sürece giriyorum iş ile ilgili ama bir yandan da bebiş istiyorum bu yoğun tempoda

Evet ilac vermemesi garip. Bence dr değiştirin
Aslında çok bilgili bir doktor 21. Gün progesteron için çağırdı cumartesi gidecektim zaten izne çıkmak başka doktora aldım randevu birde ondan fikir alayım. Yani gebelik düşünmesem vermemesini anlarım adette tekrar kontrol edelim ona göre başlayalım herşey etkiliyor bu hormonu demişti bilmiyorum artık ya diğer doktor bakalım ne diyecek

Tebrik ederimmm tekrar Eee hadi anlat ne zamandır istiyordunuz bilinen bi sorun var mıydı meler yaptın belirtiler neydiiii anlat haydi
Canım biz evleneli 2yıl oldu. 1yıldır da bebek için uğraşıyoruz bende pcos var eşimde sorun çıkmadı sürekli klomen femara çatlatma iğnesi uğraştık durduk hiç biri olmadı rahim filmi de çekildim temiz çıktı. Sonra ben doktoru değiştirmeye karar verdim burda popüler bi doktor vardı ona gitmeye başladım ilk ay adet olmamıştım o zaman sadece adet olunca gel dedi gönderdi araya bi şeyler girdi gidemedim o süreçte de kendim incir kürüne başladım bi tanıdığım o şekilde hamile kalmıştı yaklaşık 1.5ay yaptım bunu tabi bu süreçte tekrar başladım femaraya doktorumla görüşüp . Yumurtam 14e gelmişti ilacı bıraktık iki güne bir kontrole çağırdı yumurta 20mm olduğunda iğne verdi çatlatma e2değerimi de takip etti prolaktine de baktı yani eskiye göre kapsamlı bi bakım oldu ve ilk ayımda hamile kaldım çok şükür . Bu ay olmazsa aşılama yapalım demişti çok şükür ki gerek kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…