TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

geçmiş olsun canım ama senin de dediğin gibi en azından oluşmuş bu da bi şey inşallah bu seferki sağlıkla tutunsun sana hem kimyasaldan sonra daha kolay kalınır diyenler de vardı burda hadi inşallah. Biz de bu ay tatildeydik tatilde değerlendirmesi daha kolay oldu zaten yoksa çalışırken zor oluyo ajjajdf vee aynen gecikmeden yapmayacağım ben de geçmiş aylarda yaptım boşu boşuna hem üzüntü hem masraf hahah

aynen oyle canim o yuzden bekleyelim bakalim neler olucakk <3

Ayyy inşallah bekliyorum beş gün kaldı test yapmama. Üç gündür kasıklarımda sancım var. Adet olacakmış gibi birde sanki içim gaz dolu çıkarabilsem sancı da gidecekmiş gibi hissediyorum. Hakkımızda hayırlısı hepimiz için.

Çok iyi yapmışsın canım önlem her zaman iyidir düzenin bozulmamıştır ya bence öyle düşünme
Evet stres yok olmazsa bi daha ki ay olur inşallah biz elimizden geleni yapıyoruz taktir Allahın vardır bir bildiği diyip önümüze bakarız
Bu ay ben çok mutluyum biliyorsun yumurtlama vs anlamıyordum geçen ayda terslik oldu bu ay yakaladık şükür en azından olmazsa benden kaynaklı değil diye düşünürüm o yüzden stres yok dediğin gibi sakin sakin geçiririz bu süreci inşallah

Ay canım senin çatlamadan sonraki 2 gün de mi tutmuştu unutmuşum ben onu bak önemliymiş demek ki ya

Ay canım senin çatlamadan sonraki 2 gün de mi tutmuştu unutmuşum ben onu bak önemliymiş demek ki ya
canim biliyosun ben pikten onceki gunu degerlendirdim, ondan once de 2 gunde bir degerlendirdim yumurtlama zamani, catlama gununu degerlendirememistim cok stres olmustum hatirliyosundur belki, ertesi gununu ve sonraki gununu degerlendirdik. sonra da iste ondan 12 gun sonra 15 ile gebelik ogrenmistim

belki oncekilerdendir ama cok erken ve cok az beta cikinca belki onlardir diye dusundum

İyi hadi inşallah sen de bu ay güzel haber alırsın bebeğin tutunur sana

İyi akşamlar kızlarım, bugünü bitti sayarsak kaldi 5 günüm. Kasık bölgemde inanilmaz baskı hissediyorum minik kramplar gibi göğüslerim sisti tabiki zaten her regl öncesi boyle oluyor , bide kolumu kaldırmaya halim yok iki üç gündür bugünde öyleyim gün içinde birkac kez uyuyakaldim kanepede smdi yemek yapiyorum ama hep oturacak yer ariyorum kendime hadi ne hayırlısı diyorum regl gününden önce test yapmayacağım söz verdim kendime
Sizlerde durumlar nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…