TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

beezuus beezuus canım sen nasılsın 🥰 maşallahı koymuşsun hahaha valla bence de maşallah bu ay rekor kırdık sanırım kendimizce😜😜
kuzummm iyiyim <3 masallah diyorum sana insallah guzelce gelsin catlamadan sonrayi da degerlendir ama arada bir vucut bu ne olucagi belli olmaz

ben bu ay yumurtlama takibi yapmadim, gecen hafta salidan bu pazartesiye kadar yumurtlama haftam gorunuyodu ona gore ust uste 4-5 gun iliski oldu, simdi de 2 gunde 1 oluyor ama bugunden itibaren artik 3 gunde bire dusururuz heralde o da istedigimiz icin yapariz gibi

ama gecen hafta bi gun kasiklarima bir sanci geldi hafif hafif, yumurtlama mi geliyo dedim ama sonra gecti, beyaz akintim vardi, simdi de dun aksamdan beri hatta bugun daha cok sanci var gibi, dunu degerlendirmistik ama emin olamiyorum. bir de normalde yumurtlarken hic olmaz ama goguslerim sismeye basladi, kendimi cok dinlememeye ve akisina birakmaya calisiyorum zaten baya denedik tutarsa tutar insallah diye

yumurtlama akintisi da gormedim belki kacirdim ama bilemiyorum suan vucudum ne yasiyo hahahah, ayin 4-5i gibi normalde regl bekliyorum canimm senin de oyle di miiii

Selam kızlar, herhalde en uzak regl günü benim 😂 daha 9 gün var. Ama 2 gündür inanılmaz kasık ağrım var. Sağ ayağımı sürüyorum nerdeyse. Geçen ayda hamileliğimi böyle anlamıştım ama kimyasaldı. Sabırla bekliyorum bakalım neler olacak
Artırıyorum benim 11 gün var asdkskdf. Benim de göğüs ağrım var karın ağrım oluyor ara ara ama her ay da oluyor o yüzden bilemiyorum..

kuzummm iyiyim <3 masallah diyorum sana insallah guzelce gelsin catlamadan sonrayi da degerlendir ama arada bir vucut bu ne olucagi belli olmaz

ben bu ay yumurtlama takibi yapmadim, gecen hafta salidan bu pazartesiye kadar yumurtlama haftam gorunuyodu ona gore ust uste 4-5 gun iliski oldu, simdi de 2 gunde 1 oluyor ama bugunden itibaren artik 3 gunde bire dusururuz heralde o da istedigimiz icin yapariz gibi

ama gecen hafta bi gun kasiklarima bir sanci geldi hafif hafif, yumurtlama mi geliyo dedim ama sonra gecti, beyaz akintim vardi, simdi de dun aksamdan beri hatta bugun daha cok sanci var gibi, dunu degerlendirmistik ama emin olamiyorum. bir de normalde yumurtlarken hic olmaz ama goguslerim sismeye basladi, kendimi cok dinlememeye ve akisina birakmaya calisiyorum zaten baya denedik tutarsa tutar insallah diye

yumurtlama akintisi da gormedim belki kacirdim ama bilemiyorum suan vucudum ne yasiyo hahahah, ayin 4-5i gibi normalde regl bekliyorum canimm senin de oyle di miiii
Batlarımız yakın sayılır vücudumuzun yaşadıkları da ajdjas bu ay cidden değerlendirme açısından umutluyum ama nasip tabi hahah

Öyle mi çok geçmiş olsun yat dinlen canım stres yapma kendine daha çok minik çok normal bir kaç haftaya kesilir diye düşünüyorum yorma kendini hiç 🙏🥰 iyiyim bende canım yumurtlama günüm bugün gerekeni yaptık gerisi sperm ve yumurtaya kaldık artık 😂
Ahhaah😂 guzel haberlerini bekliyorum💕💕

İnşallah küçük bi fasülye dönüyordur ya hshshhs aksi halde bu ağrılar günlük yaşantımı bile etkiliyor ya. İnsanlar nasıl belirtisiz hamile kalıyorlar imreniyorum
İnşallah valla dediğin gibi etkiliyor yaklaşık 6 aydır bu ağrıları çekip bu sefer oldu triplerine girdim bakalım bu sefer doğru mu çıkacak :))

Canım benim sana da maşallah😍😍 evet haklısın bugün ve yarın da değerlendiricem Zaten dünkü o yoğun ağrım geçti çok şükür 😇 iyi yapmışsın test yapmamakla anlıyorsun zaten gereksiz stres oluyor insan🥹yumurtlama öncesi benim de öyle hafif bir batma oldu çok hafif akıntım geldi dediğin gibi geçti bence gayette yakalamışsın ovüyü çok iyi bugün ve yarın da değerlendir olacak inşallah sağlıklı bir şekilde hiç moral bozmak yok iyiyiz 🥰kesinlikle yumurtlamadan sonrası acabalarla mı geçiyor ama frenlemek çok önemli bu dönemde umarım başarabiliriz🥹
Benimde öyle aman aman bir akıntım yok biliyo musun geçen ay incir yediğim için ömrümde yaşamadığım akıntı gelmişti.
Belkide normali budur 🥰
Evet canım bugün çatladığı için 6 Ağustos regl günüm aynıyız o zaman çok isterim beraber geçirmek bu süreci inşallah nasip olur 🙏🙏🥰🥰

Canım benim sana da maşallah😍😍 evet haklısın bugün ve yarın da değerlendiricem Zaten dünkü o yoğun ağrım geçti çok şükür 😇 iyi yapmışsın test yapmamakla anlıyorsun zaten gereksiz stres oluyor insan🥹yumurtlama öncesi benim de öyle hafif bir batma oldu çok hafif akıntım geldi dediğin gibi geçti bence gayette yakalamışsın ovüyü çok iyi bugün ve yarın da değerlendir olacak inşallah sağlıklı bir şekilde hiç moral bozmak yok iyiyiz 🥰kesinlikle yumurtlamadan sonrası acabalarla mı geçiyor ama frenlemek çok önemli bu dönemde umarım başarabiliriz🥹
Benimde öyle aman aman bir akıntım yok biliyo musun geçen ay incir yediğim için ömrümde yaşamadığım akıntı gelmişti.
Belkide normali budur 🥰
Evet canım bugün çatladığı için 6 Ağustos regl günüm aynıyız o zaman çok isterim beraber geçirmek bu süreci inşallah nasip olur 🙏🙏🥰🥰
ayyy ben de kuzumm hadi bakalim beraber bekleyeliiim <3 evet ya bugun ya da yarini degerlendirirsem iyi olucak sonra da artik salicam dedigim gibi gelisine gore yapariz :)

ayy incir o kadar akinti yapiyo mu ben hic yemedim ama bol bol avokado yiyorum genelde bu zamanlar, bir de ben amerikadaydim son 2 hafta bunyem umarim sasmamistir daha cumartesi dondum avrupaya, gunler saatler sasti, oradayken kendime dusuk dozlu asprin aldim, 2 gunde bir kullaniyorum onlem olsun diye cok etki etmez heralde, bir kizi izliyodum yurtdisinda o da hamilekalmis dusuk yapmis daha yeni, doktor ne olur ne olmaz low dose asprin baslayalim demis ben de oyle yapiyorum kan akisini duzenlesin bir sorun varsa diye zaten gebe kalirsam da doktora sorarim

ayy evet moral bozmak yok, her ay allah bir guc veriyor gercekten <3 seninle ayni seyleri hissetmisiz canimm allah guzel haberler almamizi nasip etsin bu ayyy heyecanla bekleriz birlikte guzel stressiz dusunerek :)

Batlarımız yakın sayılır vücudumuzun yaşadıkları da ajdjas bu ay cidden değerlendirme açısından umutluyum ama nasip tabi hahah
gercekten ben de bu ay bi umutluyum, boyle bi huzur geldi ovulasyonu takip etmeyince hahahah, boyle boyle iyice salicam heralde diger aylarda bu ay olmazsa bakalim biraz da boyle deneyelim, bu ay ilk kez boyle agri gogus agrisi hissettim ama evet kendimizi dinlemeyelim akisa birakalimm

gercekten ben de bu ay bi umutluyum, boyle bi huzur geldi ovulasyonu takip etmeyince hahahah, boyle boyle iyice salicam heralde diger aylarda bu ay olmazsa bakalim biraz da boyle deneyelim, bu ay ilk kez boyle agri gogus agrisi hissettim ama evet kendimizi dinlemeyelim akisa birakalimm
ay en güzelii inşallah güzel haberler veririrz burda birbirimize ama daha çook var insan merak da ediyor :))

Bende sinir dışında hiç bi Belirti yok bir de sulu beyazlı bir akıntı başka bişey yok

ay en güzelii inşallah güzel haberler veririrz burda birbirimize ama daha çook var insan merak da ediyor :))
ay evet merak ediyo ama inan en guzeli hic kendini dinlememek, ben gectigimiz ay ne yazik ki kimyasal yasadim, catlamadan sonraki 2 gun degerlendirdik sonra da zaten tatile gittik, o 2 hafta hicbiseyle ilgilenmedim denize girmekten baska falan, kendimi de dinlemedim sadece bol beyaz akintim geliyodu ve kabizlik vardi cok az o dikkatimi cekmisti ama yormadim biseye, sonra bi baktim tutmus, sagliksiz oldu ama en azindan sanki oyle olunca evrene daha guzel mesaj gidiyomus gibi bi enerji var icimde hahahah

o yuzden bundan sonra ben regl gecikmesi olursa anca 1 hafta sonrasinda falan test yaparim, gelicegi varsa zaten regl gunu ya da reglden 2-3 gun sonra bile gelecek, erken yapip kendimizi uzmeye gerek yok

X