TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Yani yumurtlama günü tek gün ya onun kaçıncı gününden itibaren öncesi mi sonra mı canım ovulasyon testi falan kullanmıyorum
Yumurtlama günün 4 gün öncesi yumurtlama günüyle 5 gün hatta. Şimdi bugün 23 ü benim yumurtam çatlayacak muhtemelen.
18,20,21,22 değerlendirdik yani özellik yumurtla çatlamadan önceki 2,3 gün önemli olduğunu söylüyorlar.
Eğer yumurtalıkta sperm varsa çatlamadan önce döllenmesi daha kolay olabiliyormuş canım.

Evet öğleden sonra bir daha yaparım muhtemelen siliklesmis olur gene de garanti olsun bugün de değerlendiririz sonra artık bekleme moduna girerim😂

Yumurtlama günün 4 gün öncesi yumurtlama günüyle 5 gün hatta. Şimdi bugün 23 ü benim yumurtam çatlayacak muhtemelen.
18,20,21,22 değerlendirdik yani özellik yumurtla çatlamadan önceki 2,3 gün önemli olduğunu söylüyorlar.
Eğer yumurtalıkta sperm varsa çatlamadan önce döllenmesi daha kolay olabiliyormuş canım.
19/20/21/22 değerlendirildi ya ben oğlumda pat diye kalmıştım ne yumurtlama dönemi ne çatlama birşey bilmiyordum su an herşeyi kuralına göre yapıyorum 😂tabi ki nasip edecek rabbim o ol derse olur

Sen ovulasyon testi kullanıyorsun o zaman demi ovulasyon testi de pek kullanmak istemiyorum ben o ayrı bi stres gün aşırı ilişki de de spremle karşılaşma ihtimali yüksek ama demi

Sen ovulasyon testi kullanıyorsun o zaman demi ovulasyon testi de pek kullanmak istemiyorum ben o ayrı bi stres gün aşırı ilişki de de spremle karşılaşma ihtimali yüksek ama demi
Evet ovülasyon testi kullanıyorum ben canım. Yüksel olduğunu söylüyorlar doktorlarda öyle öneriyormuş stres yapıyorsa yapma canım hiç o zaman.
Ben üst üste ilişki taraftarıyım yumurtlama gününde. Tabi eşimde bir sorun var mı yok mu bilmiyorum ya da bende.
Umarım yoktur🙏

19/20/21/22 değerlendirildi ya ben oğlumda pat diye kalmıştım ne yumurtlama dönemi ne çatlama birşey bilmiyordum su an herşeyi kuralına göre yapıyorum 😂tabi ki nasip edecek rabbim o ol derse olur
Aynen bende kızım da kalmıştım aynı şekilde Hemde doktor bana yumurtalık tembelleşmesi var korunma demişti. Evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım 🥰 hiç beklemiyordum üzülmüştüm o zaman erken diye ama çok şükür diyorum şimdi ne kadar zor olduğunu anladım bu sene 🫠

Yeni ay yeni umutlar 🤍 sana akıl vermek gibi olmasın henüz çok yenisin bu konu da ben yaptım sen aynı hatayı yapma diye diyorum bence test olmadan denesen daha iyi olur çünkü her ay pik görünmez

Canım değerin çok yüksek bence gebesin💙
Çok doğru ama benim yumurtlamam geç oluyor döngüm 33-35 gün arası değişiyor anlayamıyorum

Bugün kasıklarım ağrıyor kızlar ama böyle yumurtalık ağrısı gibi regl mi olcam acaba daha 5 gün var

Evet ovülasyon testi kullanıyorum ben canım. Yüksel olduğunu söylüyorlar doktorlarda öyle öneriyormuş stres yapıyorsa yapma canım hiç o zaman.
Ben üst üste ilişki taraftarıyım yumurtlama gününde. Tabi eşimde bir sorun var mı yok mu bilmiyorum ya da bende.
Umarım yoktur🙏
Yumurtalama.gunuyle o zaman 5 gün mu üst üste olmuş olacak

Umarım yoktur🙏
Mesela 17 gün yumurtlama gününe denk geliyo benim 13 14 15 16 17 gün mu ilişki olacak

Kızlar selam geçen ay ara vermiştim bu ay ben de deniyorum inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz hepimizin yüzünü güldürür. Dulavrat otundan bir ilaç var ben de onu aldım folik asit içiyorum bir de.
Bende almayı düşünüyorım dulavrat otu dr canfeza sezginin ürünü acaba nasıl iyi geliyormu acaba gebe kalmayı kolaylaştırdığı söyleniyo işe yararsa mutlaka yazın olurmu 🌸

Yumurtalama.gunuyle o zaman 5 gün mu üst üste olmuş olacak
Yani spremlerin 5 gün öncesine kadar bile canlı kalabildiğini duymuştum. Her ihtimale karşı 5 gün de olabilir benim 4 gün oldu. Bugün de çatlama olacağı için bugün de değerlendiricez toplam da 5 gün olacak.
tabi spremlerde bir sorun yoksa yapılabilir bu aksi halde 2 ya da 3 günde bir yapılıyor sanırım.

Mesela 17 gün yumurtlama gününe denk geliyo benim 13 14 15 16 17 gün mu ilişki olacak
Evet şöyle olsa daha mantıklı olur sanırım 14,15,16,17,18. Günler.
17. Gün yumurtlama 18. Gün de yumurtlama sonrası yapılabilir. Çünkü yumurta çarladıktan sonra 12 ila 24 saat arası yaşıyormuş. O ihtimalle beraber bu şekilde olabilir

Dila elif yilmaz Dila elif yilmaz ama 13. Günden de başlanabilir bir dolu bir boş olarak 15,16,17,18 arka arkaya olması mantıklı. Yine söylüyorum spermlerde bir sorun yoksa 🥰
Artı olarak da ilişkiden sonra bele yastık koyup en az yarım Saat sirt üstü yatmak da faydalıymış

X