TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Dila elif yilmaz Dila elif yilmaz ama 13. Günden de başlanabilir bir dolu bir boş olarak 15,16,17,18 arka arkaya olması mantıklı. Yine söylüyorum spermlerde bir sorun yoksa 🥰
Artı olarak da ilişkiden sonra bele yastık koyup en az yarım Saat sirt üstü yatmak da faydalıymış
Aynen öyle şimdiye kadar yastık koymadim biraz bekledim ayağa kalkmadim ama bu sefer onu denicem 🙂😍 sağolasın tavsiyelerin için gün aşırı olmadı bı de o şekilde deniyelim bakalım 🥳

Yani spremlerin 5 gün öncesine kadar bile canlı kalabildiğini duymuştum. Her ihtimale karşı 5 gün de olabilir benim 4 gün oldu. Bugün de çatlama olacağı için bugün de değerlendiricez toplam da 5 gün olacak.
tabi spremlerde bir sorun yoksa yapılabilir bu aksi halde 2 ya da 3 günde bir yapılıyor sanırım.
Bı sorun yok spermeler de

Aynen öyle şimdiye kadar yastık koymadim biraz bekledim ayağa kalkmadim ama bu sefer onu denicem 🙂😍 sağolasın tavsiyelerin için gün aşırı olmadı bı de o şekilde deniyelim bakalım 🥳
Bu arada yumurtlama dönemine kadar bu ay 3 gün de bir bazen 2 günde bir de ilişki oldu bizim ama spontane yani çocuk odaklı değildi yumurtlama zamanını bildiğim için.
ovü testi koyulaşmaya başladığı an da her gün yaptık.

Selam kızlar, herhalde en uzak regl günü benim 😂 daha 9 gün var. Ama 2 gündür inanılmaz kasık ağrım var. Sağ ayağımı sürüyorum nerdeyse. Geçen ayda hamileliğimi böyle anlamıştım ama kimyasaldı. Sabırla bekliyorum bakalım neler olacak

Biraz sikintili geciyor canim, kahverengi akintim var iki uc haftadir, Turkiyedeki doktorum yat hicbir sey yapmadan riskli dedi, yatiyorum🥲 haftaya buradaki doktorla randevum var, onu bekliyorum. Sen nasilsin?
Öyle mi çok geçmiş olsun yat dinlen canım stres yapma kendine daha çok minik çok normal bir kaç haftaya kesilir diye düşünüyorum yorma kendini hiç 🙏🥰 iyiyim bende canım yumurtlama günüm bugün gerekeni yaptık gerisi sperm ve yumurtaya kaldık artık 😂

X