TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar yumurtlama testim şuan böyle aşırı sağ yumurtalığım ağrıyor resmen böbreğime vuruyor ya hiç ilişki yapacak halim yok resmen kasığım patlayacak gibi.
Yumurtlama zamanı böyle belirtileri olan var mı ya 😒

Eklentiler

• IMG_6477.jpeg
    IMG_6477.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 23
Ay gercekten sastim kaldim eger yumurtlamaysa kacirdigima mi yanayim gebelik olmadigina mi yanayim bilemiyorum 🤣
Dr bize 2 adet arası günaşırı değerlendirin dediği için 2 günde 1 biz devam ediyorduk yani eğer yumurtluyorsam da tekrar yine değerlendirmiş oldum ama ne alaka yaa bu kadar uzun arayla yumurtluyor olamam🤣 sonumuz hayır olsun

Dr bize 2 adet arası günaşırı değerlendirin dediği için 2 günde 1 biz devam ediyorduk yani eğer yumurtluyorsam da tekrar yine değerlendirmiş oldum ama ne alaka yaa bu kadar uzun arayla yumurtluyor olamam🤣 sonumuz hayır olsun
Bu ay bi sey var demekki sicaktan midir nedir 😂 aynen hayir olsun guzelliklerle gelsin 😊

Merhaba dostlar.. size bişe danışmak istiyorum. Ben 2. Kez tüp bebek tedavi gördüm, ilk olanda 5. Gün dondurulmş 2 embriyo transfer edildi ama sonuç alamadk.
Tekrar başladım 3 yumurta döllendi , şuanda da sadece 1 tane yumurtam 3. Günde 7 hücreli imiş.
Biyolog dedi ki 5. Güne kadar beklicez havuz yöntemi için 2 embriyo oluşsun en azından dedi. Ben havuz yöntemi istemiyorum daha önce de 2 embriyo transfer edildi ama tutmadı. Var mı bu konu hakkında düşünceniz, yarın arayıp (4.gün oluyor yarın) transfer edilmesini istesem. Bu konuda tecrübesi olan var ise cvp verirse çok sevinirim

Kızlar alerjik riniti olan var mı yumurtlamadan sonra alerji ilacı kullanmakta sakınca var mı acaba :KK43: çok rahatsız ediyor ya

Kızlar yumurtlama testim şuan böyle aşırı sağ yumurtalığım ağrıyor resmen böbreğime vuruyor ya hiç ilişki yapacak halim yok resmen kasığım patlayacak gibi.
Canım bence dene ya şansıni kaçırma pik olmuş baya yarin silik olur

Benim de son iki üç aydır sağ kasığımda çok ağrı oluyor özellikle çatlama döneminde oluyormuş yani araştırma yaptığımda yumurtlama doneminde ağrı çatlamaya işaret diye okumustum

Canım bence dene ya şansıni kaçırma pik olmuş baya yarin silik olur

Benim de son iki üç aydır sağ kasığımda çok ağrı oluyor özellikle çatlama döneminde oluyormuş yani araştırma yaptığımda yumurtlama doneminde ağrı çatlamaya işaret diye okumustum
Değerlendirdik canım aynı benim de sağ ya çok fena oldum. Gaz da var evet bende araştırdım biraz da yumurta büyüdüğü için çatlamaya yakın baskı yapabiliyormuş. Önceden olmazdı böyle ama sanırım korunmadığımız için böyle oluyor.
İlişki esnasında da kasıklarım ağrıdı hep özellikle sağ tarafı
Bakalım yarın da değerlendirirz sonra yeter artık vallahi bunaldımmmm😂😂

Değerlendirdik canım aynı benim de sağ ya çok fena oldum. Gaz da var evet bende araştırdım biraz da yumurta büyüdüğü için çatlamaya yakın baskı yapabiliyormuş. Önceden olmazdı böyle ama sanırım korunmadığımız için böyle oluyor.
İlişki esnasında da kasıklarım ağrıdı hep özellikle sağ tarafı
Bakalım yarın da değerlendirirz sonra yeter artık vallahi bunaldımmmm😂😂
Valla yorucu oluyor ya inşallah yakalarız bu sefer 🤭

Hemde çok yorucu yaa yıkanması ayrı dert ağrısı ayrı derttt 😂 inşallahh bu aydan ümitliyim ama bakalım tedbir bizden taktir Allahtan 🙏🥰
Sıcaklar da yıkanmasi zor değil aslında soğuklar da daha zor olurdu 😍 gün aşırı denedik biz de bu ay ama maalesef adet oldum bile çok umutluydum bu aydan nasip diğer aylara bakalım

Merhaba arkadaşlar. Bugün progesterone testi yaptırdım 21. Adet günümde 19.7 çıktı. Doktor bir hafta sonra gebelik testi yap sonucu söyle dedi. Dünden beri de hafif kasık ağrım var. Sizce hamilemiyimdir. Beklemek çok zor erken test yapsam çıkar mı acaba. Birbuçuk yıl önce düşük yaptım. Sonrasında ilk kez bu kadar umutluyum. 39 yaşındayım tüplerim açık ve planlı döngü takibi yapıldı bu ay. Letrozol hapını kullandım 5 gün. Yurtdışında yaşıyorum ve İngilizcem de çok iyi olmadığı için bu sitenin çok faydasını gördüm. Hepinize teşekkür ederim.

X