Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Merhaba kızlar bende adetimin 5. günü klomen kullandım 13. Gün Yumurtalıklarıma baktı doktor iki tane oluşmuş 22 ve 17 cm. hemen çatlatma iğnesi verdi 19 temmuzda gece iğne vurdurdum 21 de aşılama yapıldı bugün 8 günüm ve aşılamanın ertesi günden bugüne kadar karnımda , kasıklarımda,belimde ağrılar başladı ayaklarım şişti göğüs uçlarım ağrıdı. Bu belirtiler herkezde oldumu acaba . Normal mi !

Merhaba arkadaşlar bugün bende gittim yumurta takibine salı günü aşılama olucak inşallah heycan sardı beni Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :emir_bebek:
Aminnn cnm yumoslarin gelismis cogalmis mi inşallah hepimize rabbim hayirli evlatlar verir

Merhaba kızlar bende adetimin 5. Günü klomen kullandım daha sonra iğne kullandım 21 de aşılama yapıldı bugün 8. günüm ama 7 gündür kasık ağrısı bel karın ağrısı karın bölgemde gerilme ödem oluştu bide bunlar normal mı !

Merhaba kızlar b. ende adetimin 5. Günü klomen kullandım daha sonra iğne kullandım 21 de aşılama yapıldı bugün 8. günüm ama 7 gündür kasık ağrısı bel karın ağrısı karın bölgemde gerilme ödem oluştu bide bunlar normal mı !
Merhaba canım aşılaman hayırlı olsun inşallah bebeğine kavuşursun. Benden iki gün öncesin bende bu belirtilerin hiçbiri olmadı. Göğüs hassasiyeti ve iştah artışı var bende..

Saol teşekkür ederim hepimiz için hayırlı olsun inşallah bende göğüs uçlarında hassasiyet oldu iştah bende de var ama bunlar normal mı onu anlamadım

Merhaba canım aşılaman hayırlı olsun inşallah bebeğine kavuşursun. Benden iki gün öncesin bende bu belirtilerin hiçbiri olmadı. Göğüs hassasiyeti ve iştah artışı var bende..

İnşallah saol teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun diyelim... Bende de iki gündür gögüs uçlarımda hassasiyet oldu iştah bende de war ama bunlar normal mı onu anlamadım

X