Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Kızlar ben bugun gittim çok şükür 3 4 tane yumurtan olmuş dedi cuma günü sabah 10 da ovitrelle catlatma iğnesi vuruncam allah nasip kısmet ederse cumaresim sabah saat 10 da aşılamayi yapacak inşallah :) kızlar dua edelim inşallah tutar hepimizinki

rabbım herkesın gönlundekı muradı hayrlısıyla nasıp etsın ınsaallah

Ay bende nasıl bir şans varsa bende anlamadım canın darbe olaylari oldu ya o sabah işte benim aşılamam vardı doktorum aradı çıkıyorum diye bizde çıktık ama köprü kapalı gelemedi yolda kaldı ustune biz gittik ama embriyologlar yok hastaneye kimse gelememiş tabi bzde geri dönerken yolda kaldık falan bi suru sey o yüzden yaptiramadim işte

herseyde vardr bı hayır cnm

Para vermediysen baska bir ozele gidebilirdin aslinda yada devlete gerci iliski ile de olabilir ama eger hamile kalamazsan buna baglayabilirsin ve sebep bu degilse bile uzulebilirsinn
Canım hiç ödeme yapmadım sadece ilaçlarla normal deneyin dedi zaten öyle denedik bakalım. Tabiki üzüldüm en azından yaptırdık ama olmadı derdim şimdi diyemiyorum hayırlısı artık canım yollar falN kapalıydı bi yere gidilebilecek gibi değildi ve bulundugim yerde ki hastanelerde böyle bi şans yok

Cuma yazmışım yanlışlıkla igne mi yarın sabah 10 da vuruncam inşallah aşılama dacumartesi günü saat 10 da yapilacak heyecandan :) sasirmisim
Catlatma ignenin adi ovitrelle degil mi bende kullandım ve 35. Saatte asilamam oldu c.tesi sabah kelimesinden eminsen persembe gece 10 da gobekten iki parmak etrafina yapiyorsun

Canım Doktorum dedi ki tam 48 saat ayarlayalım işimizi garantiye alalım dedi

Vallahi cnm ben şimdi hasta oldum hemde bugün 13. Gün hesap ediyorum iğneyi vurduktan 12 saat önce çatlamış ve biz 36 saat ilişkiye girdik aşılama olacak diye yanı normal şartlarda sanırım aşılama da olamazdim çünkü gittiğimde çatlamış anlamadım gitti olgarutran da vurmuştum koruyucu olarak :KK43:

Vallahi cnm ben şimdi hasta oldum hemde bugün 13. Gün hesap ediyorum iğneyi vurduktan 12 saat önce çatlamış ve biz 36 saat ilişkiye girdik aşılama olacak diye yanı normal şartlarda sanırım aşılama da olamazdim çünkü gittiğimde çatlamış anlamadım gitti olgarutran da vurmuştum koruyucu olarak :KK43:
Catlamasi daha iyi zaten catladiktan sonra asilama olmasi daha iyi diye biliyorum 48 saati gecmemek kaydiyla..gecmis olsun canim sen ilac almaya drvam etme bence biraz ara ver istersen

Catlamasi daha iyi zaten catladiktan sonra asilama olmasi daha iyi diye biliyorum 48 saati gecmemek kaydiyla..gecmis olsun canim sen ilac almaya drvam etme bence biraz ara ver istersen
Canım yumurta catladiktan sonra Zaten en fazla ne kadar surede kalıyor ki 12 saat falan yine tutuyor benimki :)

Hadi hayirlisiyla inşallah tutar canım benim rabbim kucakarimizi boş koymasin insallah
amin canim insllah bizede nasip olur isteyen herkesle birlikte
Merhaba hanımlar benim aşılamadan sonraki 13. Günümde idrarda silik bir çizgi çıktı gittim kan verdim 21.7 çıktı. Allahım isteyen herkese içinde de bana kısmet etsin. Hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum
hayirli olsun insallah degerin kat kat artar bebegin sIKIca tutunur insallah sana...
Kizlar selam ben girmeyeli ne kadar cok muhabbet olmus sevindim ve sasirdim:))) kızlar benim ilk asilamam tuttu cok sukur :emir_bebek: ancakkk gunlerdir giremememin bi sebebi var elbet..hem yogun bir yerde çalışıyorum hemde dis gebelik riskim ve cogul gebelik riskim var o nedenle moralim cok bozuk :dua: dua ediyorum surekli bu kadar sevinmisken uzulmek istemiyorum ustelik sevincimi sizlerle bile paylasamadim cunki hala kesin birşey yok ve allah korusun dis gebelik cok riskli islemler gerektirebiliyormus..simdi merak ettiginiz tum sorulari cevaplayabilirim yardimci olmak adina ve sizlerden ricam dis gebelik ve riskli gebelik yasamamam icin dua etmeniz bir kez olsun..simdi sizleri heyecanla bekleme zamani:KK68:
hakkinda hayirli olsun canim insallah hersey yolunda gider Allah hayirlisiyla nasip eder...
Kızlar ben bugun gittim çok şükür 3 4 tane yumurtan olmuş dedi cuma günü sabah 10 da ovitrelle catlatma iğnesi vuruncam allah nasip kısmet ederse cumaresim sabah saat 10 da aşılamayi yapacak inşallah :) kızlar dua edelim inşallah tutar hepimizinki
masallah belki ikiz olur bebisler :KK66:
Cuma yazmışım yanlışlıkla igne mi yarın sabah 10 da vuruncam inşallah aşılama dacumartesi günü saat 10 da yapilacak heyecandan :) sasirmisim
asilamalarimizin arasinda 1 gün var canim hemen hemen birlikte ögrenecegiz sonuclarimizi inslalah hersey cok güzel olur
:dua::dua::dua::dua::dua:

amin canim insllah bizede nasip olur isteyen herkesle birlikte

hayirli olsun insallah degerin kat kat artar bebegin sIKIca tutunur insallah sana...

hakkinda hayirli olsun canim insallah hersey yolunda gider Allah hayirlisiyla nasip eder...

masallah belki ikiz olur bebisler :KK66:

asilamalarimizin arasinda 1 gün var canim hemen hemen birlikte ögrenecegiz sonuclarimizi inslalah hersey cok güzel olur
:dua::dua::dua::dua::dua:
Aminnnnnnnnnnn:KK9::dua::dua: inşallah canım inşallah hadi bakalım hayirlisi

X