Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Şu an crınone diye bi JEL kullanıyorum göğüs hassasiyeti var aşırı derecede bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Onun dışında hamile olduğumu düşündürecek hiç bi belirti yok..

Şu an crınone diye bi JEL kullanıyorum göğüs hassasiyeti var aşırı derecede bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Onun dışında hamile olduğumu düşündürecek hiç bi belirti yok..
Bazen piskolojik olarak insan hamile gibi hissedebiliyo ben 5 senedir evliyim 4 senedir çocuk istiyoruz bana kalsa ben her ay hamileyim ama inşallah hamilesindir :emir_bebek:

1 temmuzu işte en son cnm. 1 ağustos olur sanırım 14 de catlatma iğnesi vurdum. Bide brn daha önce klomrn catlatma iğnesi kullanmıştım ama hiç ağrı falan olmamıştı
senin sonucunu ögrenmene az kalmis canim insallah bu agrilarin hayra alamettir..
Merhaba arkadaşlar ben 6 gündür progen kullanıyorum tek yumurtam gelişmiş tek yumurta oluşu normalmi doktoruma sormayı unuttum kafam karıştı bi fikri olan varmı
ne kadar az yumurta o kadar iyi asilamada önemli olan kalitesi insallah ahyirlisi olur hakkinda canim..
Evet :KK66: çok heyecanlı bi süreç olacak hadi hayırlısı bakalim insallah tutar hepimizin asilamasi
canim ben bu gün gittim doktora yarin nöbetim var cünkü gidemeyecegim. iki yumurta ar biri 16 biri 19 bu aksam gonal fden son defa yapacagim. yarin aksam ovitrelle catlatma ignesini yapacagim ve cuma günü asilama yapilacak insallah senden de hayirli haberler bekliyorum..

senin sonucunu ögrenmene az kalmis canim insallah bu agrilarin hayra alamettir..

ne kadar az yumurta o kadar iyi asilamada önemli olan kalitesi insallah ahyirlisi olur hakkinda canim..

canim ben bu gün gittim doktora yarin nöbetim var cünkü gidemeyecegim. iki yumurta ar biri 16 biri 19 bu aksam gonal fden son defa yapacagim. yarin aksam ovitrelle catlatma ignesini yapacagim ve cuma günü asilama yapilacak insallah senden de hayirli haberler bekliyorum..
Hadi hayirlisiyla inşallah tutar canım benim rabbim kucakarimizi boş koymasin insallah

Hayırlısı olsun inşallah nu defa olur. Aşılama için idrara sıkışık mi gidiliyo öyle duymuştum benm pazartesi veya salı olucak aşılamam heralde doktorum öyle dedi ama başka bişey demedi henüz
Yok canım ben ilkinde hatta tuvalete gidip sonra girmiştim işlem yapilacak yere işlemden sonr a25 dakika filan bekliyorum cisim gelirde gidemez diye hem de işlemden sonra tuvalete girmek istemedim eve geldim hemen yattım

Merhaba hanımlar benim aşılamadan sonraki 13. Günümde idrarda silik bir çizgi çıktı gittim kan verdim 21.7 çıktı. Allahım isteyen herkese içinde de bana kısmet etsin. Hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum

Çok teşekkür ederim canım ama 6 değil 3 gün oldugeçen hafta sonu cumartesi oldum . hepimiz için hayırlısı olsun inş hayırlı haberlerimizide paylaşırız.
Şaşırdım demekki canım kusura bakma gün içinde yazarken misafir için hazırlık :dua:yapıyodum aklım karıştı demekki hadi hayırlısı inşallah hepimizin asilamasi tutar insallah

Merhaba hanımlar benim aşılamadan sonraki 13. Günümde idrarda silik bir çizgi çıktı gittim kan verdim 21.7 çıktı. Allahım isteyen herkese içinde de bana kısmet etsin. Hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum
Seni hatirliyorum canım Rabbim hayırlı eylesin evladını sana bagislasin insallah allah razı olsun inşallah bizde senin gibi mutlu haberlerle geliriz buraya

Seni hatirliyorum canım Rabbim hayırlı eylesin evladını sana bagislasin insallah allah razı olsun inşallah bizde senin gibi mutlu haberlerle geliriz buraya
Amin Can'ım inşallah hepinizden hayırlı haber bekliyorum. Hepinize dua ediyorum. İnşallah sonra birlikte gün sayalım.

Canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah belirtin var mıydı?

X